1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Zynga, Matt Wolf’u blockchain oyunlarının başkan yardımcısı olarak atadı

Zynga, Matt Wolf’u blockchain oyunlarının başkan yardımcısı olarak atadı

Zynga, Matt Wolf'u blockchain oyunlarının başkan yardımcısı olarak atadı

br>

İnteraktif eğlencede küresel bir lider olan Zynga Inc., Matt Wolf’u blockchain oyun başkan yardımcısı olarak atadı.

Zynga, dünyayı oyunlar aracılığıyla birbirine bağlama misyonuyla 2007 yılında kuruldu. Zynga, 175’ten fazla ülke ve bölgede geniş bir küresel etkiye sahiptir, çeşitli popüler oyun serilerinden oluşan bir portföye sahiptir ve CSR RacingTM, Empires & PuzzlesTM, Golf RivalTM, Hair ChallengeTM , Harry dahil olmak üzere mobil cihazlarda 4 milyardan fazla kez indirilmiştir. Potter: Puzzles & SpellsTM, High Heels!TM, Merge Dragons!TM, Merge Magic!, Queen BeeTM, Toon Blast, Toy Blast, Words With FriendsTM ve Zynga PokerTM. Önde gelen bir mobil reklamcılık ve para kazanma platformu olan Chartboost ile Zynga, programatik reklamcılığı ve geliri büyük ölçekte optimize edebilen endüstrinin lider yeni nesil platformu haline geldi.

Wolf, Zynga’ya katılmadan önce oyunlar, e-spor, yaratıcı kültür, blok zinciri ve NFT’ye odaklanan yeni bir medya kuruluşu olan D20’nin kurucusu ve CEO’suydu. Wolf, D20’deki görev süresi boyunca büyüme stratejisi, pazarlama içgörüleri, fikirler ve sektöre erişim sağladı. Wolf, D20’ye katılmadan önce The Coca-Cola Company’de Eğlence ve Girişim Sermayesi Başkan Yardımcısıydı.Oyunlar, müzik, filmler, moda, sosyal medya platformları ve yaratıcı kültür perspektifleri aracılığıyla pazarlama stratejisini, iş büyümesini ve risk sermayesi inovasyonunu denetledi. . Önde gelen NFT platformları Epics Digital Collectibles ve Kolex dahil olmak üzere birçok girişim ve risk sermayesi firmasına danışmanlık yapmaktadır.

Zynga’nın blok zincir oyunlarından sorumlu ilk başkan yardımcısı olarak Wolf, takas edilemeyen jetonları (NFT) ve blok zinciri teknolojisini Zynga’nın mevcut portföyüne ve sahip olduğu IP’ye entegre etme fırsatına odaklanacak ve en başından itibaren NFT ile oluşturulmuş oyunları geliştirin. çekirdek oyun döngüsü.

Zynga Baş Ürün Sorumlusu Scott Koenigsberg şunları söyledi: “Gelişmekte olan platformlar ve teknolojiler, Zynga’nın büyüme stratejisinin önemli bir parçasıdır – Snap Games’teki son oyunlarımız, Google Nest ve Amazon Alexa bunu kanıtlıyor.” “Blockchain ile. dijital ekonomi sayesinde Wolf, Zynga’nın NFT aracılığıyla yeni bir adreslenebilir pazara girmesine yardımcı olacak ve platformumuzdaki oyuncular için yeni mülkiyet olanaklarını yasallaştıracak. oyunlar.”

“Zynga’nın misyonu, NFT ve blok zinciri teknolojisini gelişiminde bir sonraki doğal adım haline getiren oyunlar aracılığıyla dünyayı birbirine bağlamaktır. Web3 belirteci tabanlı sistem, yenilik yapmamızı ve oyunlarımızda yeni oyuncu değeri biçimleri sunmamızı sağlayacaktır. Ayrıca Oyuncuların etkileşim şeklini değiştirin” dedi Wolff. “Oyuncuların oyun yolculuklarının ustası olmalarına olanak tanıyan kapsamlı bir deneyim yaratarak amacımız, Zynga’nın hedef kitlesini genişletmek ve daha güçlü katılım ve elde tutmayı teşvik etmektir. En önemlisi, kullanırken güvenli, kapsayıcı ve Çevre dostu yöntemleri sürdürmeye odaklanıyoruz. Bu teknoloji, oyuncu deneyimimizi geliştirmek için.”

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap