1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. YouTuber Siraj Raval, Tesla ile çıkarılan ETH’de 800 dolar buldu

YouTuber Siraj Raval, Tesla ile çıkarılan ETH’de 800 dolar buldu

guncel coin haberleri

Tesla Model 3 sahibi Siraj Raval, Tesla ile 800 dolara kadar madencilik yapmayı öğrendiğini iddia ediyor, ancak topluluk bu iddiaya karşı çıkıyor.

Youtuber Siraj Raval, Tesla Model 3 kullanarak Ether (ETH) kripto para birimini ayda 800 dolara çıkarabildiğini iddia ediyor. CNBC bunu Raval’a atıfta bulunarak bildirdi.

Kaynak: CNBC

Youtuber’ın elektrikli araba pilleriyle çalışan GPU kümelerini kullanarak kripto para madenciliği yapabileceği bildiriliyor. Böyle bir hile aracın garantisini geçersiz kılabilirken, Raval şu ​​anda ayda 800 dolara kadar madencilik yaptığı için “buna değer” olduğunu iddia ediyor.

Siraj Raval, “Bu tekerlekli bir bilgisayar…

Ancak diğer Tesla meraklıları, Laval’ın iddialarının doğruluğunu sorguladı. Madenci Thomas Somers, CNBC’ye, YouTuber tarafından iddia edilen sayıların kesinlikle doğru olmadığını söyledi. Somers’a göre Tesla Model 3 GPU, 7-10 Mh/s’ye kadar hızlar sunabiliyor. Etherscan’a göre, böyle bir kapasite madencilere 3.149 dolarlık bir ETH fiyatıyla ayda yalnızca 13 dolar getirecek.

Kaynak: etherscan.io

Siraj Raval, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.812 $ ‘a güvensek bile ayda 20 $ alacak. Yazının yazıldığı sırada YouTuber, konuşmaya yönelik eleştirisi hakkında hiçbir şekilde yorumda bulunmadı.

Bu, Laval’in ilk kez bir skandalın merkezinde yer alması değil. 2019’un sonlarında YouTuber, sinirsel kübitler hakkında bilimsel bir makaleyi intihal ederken yakalandı. @AndrewM_Webb kullanıcısının belirttiği gibi, Raval bu makaleden tüm alıntıyı benzer çalışmaların diğer yazarlarından – Nathan Killoran, Seth Lloyd ve ortak yazarlarından çaldı. Bazı durumlarda, Laval orijinal çalışmadan alıntılar yapacaktır.

Siraj Raval önceki yalanlarını itiraf etti

Bir ay sonra LaVar, YouTube’da, YouTube’daki videoları için başkalarının kodlarını düzenli olarak kopyaladığını ve çalışmayı kendisininmiş gibi sunduğunu kabul ettiği bir video yayınladı. LaVar daha sonra bunun onun “bencilliği” olduğunu söyledi. Ancak, intihal ile ilgili olaylar hakkında asla yorum yapmadı.

Bir sonraki çılgın iddiasına göz kulak olalım

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Sitemizdeki bilgilerle ilgili olarak okuyucular tarafından yapılacak herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan 0x bilgi ile derlenmiştir, telif hakkı yazara aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap