1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Yeni Covid-19 sürümü yayınlandıktan sonra, Omicron kripto para birimi jetonları %900 arttı

Yeni Covid-19 sürümü yayınlandıktan sonra, Omicron kripto para birimi jetonları %900 arttı

guncel coin haberleri

  • Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) son zamanlarda hızla yayılan koronavirüs türünün adı olarak Omicron’u belirlemesinin ardından, aynı adı taşıyan bu nispeten bilinmeyen kripto para birimi 29 Kasım’da rekor seviyeye yükseldi.
  • 23 Kasım’da Güney Afrika’da yeni bir Covid-19 çeşidi keşfedildi.Hızla yayılan B.1.1.529 türü, adını Dünya Sağlık Örgütü tarafından Yunan alfabesinin on beşinci harfinden almıştır.
  • Aynı zamanda CoinGecko’ya göre, son gün OMIC/USDC çifti için 454.000 USD işlem gören merkezi olmayan bir platform olan SushiSwap’ta işlem görebilir.

Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) son zamanlarda hızla yayılan koronavirüs türünün adı olarak Omicron’u belirlemesinin ardından, aynı adı taşıyan bu nispeten bilinmeyen kripto para birimi 29 Kasım’da rekor seviyeye yükseldi. Pazartesi günkü Asya ticaret seansı sırasında Omicron’un OMIC tokeni 689$’lık rekor seviyeye ulaştı. Bu artış, tokenin o gün %200 daha artmasına neden oldu ve 27 Kasım’daki 65$’lık işlem fiyatından bu yana toplam artışı %945’e ulaştı.

Ayrıca okuyun: Kripto para birimlerindeki Kara Cuma düşüşüne rağmen, zincirler arası köprünün toplam değeri hala %9’da kilitli

– reklamını yap-

23 Kasım’da Güney Afrika’da yeni bir Covid-19 çeşidi keşfedildi. Hızla yayılan B.1.1.529 suşu, Dünya Sağlık Örgütü tarafından Yunan alfabesinin on beşinci harfinden sonra adlandırılmıştır. Ayrıca kripto para eleştirmeni Bay Whale, Twitter’da yaptığı açıklamada, devasa dalgalanmanın işlerin büyük bir balonun içinde olduğunu gösterdiğini söyledi. Omicron, Ethereum Arbitrum ağının ikinci katmanına dayanan merkezi olmayan bir rezerv para birimidir. USDC stablecoin ve likidite sağlayıcı belirteci, yerel belirteç OMIC’yi destekleyen kripto para birimi varlıklarından biridir.

Aynı zamanda CoinGecko’ya göre, merkezi olmayan bir platform olan SushiSwap’ta işlem görebilir.Geçtiğimiz gün OMIC/USDC çiftinin işlem hacmi 454.000 dolardı. Yeni tip koronavirüs nedeniyle, finansal piyasalar geçen hafta düştü ve Kara Cuma’da Standard & Poor’s’un Kasım ayı kazanımlarını silen keskin bir satış yaşandı. P 500 Endeksi ve Nasdaq Bileşik Endeksi. Ancak Cumartesi günü Ekim ortasından bu yana en düşük seviyesine düştükten sonra, kripto para piyasası hafta başında yeşilde işlem görmeye başladı. CoinGecko’nun verilerine göre, tüm piyasa değeri son 24 saatte %5,6 arttı ve şu anda 2,71 trilyon ABD doları değerinde.

Bilgi kaynağı: THECOINREPUBLIC’ten 0x bilgileriyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Andrew Smith’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi olarak kullanılmaz. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap