İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Yearn Finance, YFI’yi 25.000 USD’ye itecek bir boğa piyasası tuzağıyla karşı karşıya

Yearn Finance, YFI’yi 25.000 USD’ye itecek bir boğa piyasası tuzağıyla karşı karşıya

guncel coin haberleri

  • Yearn Finance’ın fiyatı 8.500 ABD Doları’lık bir düşüşle karşılaştı ve 25.000 ABD Dolarına geri döndü.
  • Ichimoku sistemi içindeki direnç, nokta ve şekil grafiğindeki zayıflığı doğrular.
  • Yukarı potansiyel hala var, ancak sınırlı olabilir.

Yearn Finance’in fiyat eğilimi, 250 USD/3 kutu dönüş noktası ve rakam grafiğinde baş ve omuzlar şeklinde özellikle düşüş eğilimi gösteren bir grafik paterni geliştirdi ve yaklaşık %25’lik yakın bir düşüş konusunda uyarıda bulundu.

Finansal fiyatların kilit direnç seviyelerinde zirveye çıkması ve yakında keskin bir şekilde düşmesi arzusu

22 Aralık’tan bu yana, Yearn Finance fiyatları günlük grafikte Ichimoku Bulutu’nda kaldı. Bu günlük çizelgelerin kapsamı ve varlıkları çoğunlukla bulut grafiğinin üst ve alt sınırlarıyla sınırlıdır. Bugün YFI, bulutun tepesini (Senkou Span B) 33.750 $ fiyatla test ediyor.

YFI / USDT Günlük Grafik

Boğalar, Yearn Finance’in fiyatını yükselterek bazı zorluklarla karşılaşabilir. %50 Fibonacci düzeltmesi, Senkou Span B ve günlük Tenkan-Sen 33.500 USD ile 34.750 USD aralığında yer alıyor. Bu üç fiyat seviyesinin kombinasyonu, daha fazla ilerlemeye karşı büyük bir direnç oluşturdu.

Osilatör göstergeleri ayrıca Yearn Finance fiyatlarının yükselmek için mücadele etmeye devam ettiğini gösteriyor. Optex bandı, nispeten aşırı bir eğim oluşturarak, aşırı aşırı alım koşullarının yakında ortaya çıkacağına dair uyarıda bulundu. Göreceli güç endeksi hala ayı piyasası koşullarında ve ayı piyasasında iki aşırı alım seviyesi (65 ve 55) arasında gidip geliyor. RSI, 55’lik ilk aşırı alım seviyesinin zar zor üzerinde kaldı.

YFI/USDT 250 USD/3 Kutu Ters Noktası ve Şekil Tablosu

Yearn Finance’in fiyat eğiliminin bulutun üstü ve altıyla sınırlı olması bekleniyor. YFI bulutu takip etmeye devam ederse, tüccarlar 28 Aralık ile 29 Aralık arasında, nokta ve şekil grafiğindeki baş ve omuz formasyonunun boyun çizgisinin altına hızla düşeceğini ve günlük bulutun en altına, 25.000 $ değerinde olacağını beklemelidir. .

Bilgi kaynağı: FXSTREET’ten 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap