1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. XRP Fiyat Tahmini: XRP/USD serbest düşüşte işlem görüyor – TokenPost

XRP Fiyat Tahmini: XRP/USD serbest düşüşte işlem görüyor – TokenPost

guncel coin haberleri

XRP/USD piyasa faaliyetinin mevcut düşüş baskın koşullarını genişletirken, kripto-ekonomik ticaret şimdi bir serbest düşüş duruşu yaşıyor. Kripto para biriminin değerlemesi, yaklaşık 1,36 pozitif yüzde ile 0,62 ile 0,59 dolar arasında işlem görüyor.

XRP/USD işlemleri serbest düşüşte: XRP Piyasaları
Kritik seviye:
Direnç: $).70, 0,80, 0,90 $
Destek seviyeleri: 0,50 ABD Doları, 0,40 ABD Doları, 0,30 ABD Doları

XRP/USD – Günlük Grafik
Ripple XRP/USD günlük grafiği, kripto-ekonomik borsa değerlemesinin serbest düşüş yaşadığını gösteriyor. 50 günlük SMA göstergesi, 14 günlük SMA göstergesinden daha yüksektir. Altlarında sırayla farklı düşüş şamdanları bulunur. Çizilen düşük düşüş kanalı trend çizgisi, şimdi bir ticaret modeli oluşturmanın muhtemel sonucunu, ani bir ralli gördü. Stokastik Osilatör aşırı satım bölgesine düştü ve içindeki çizgileri kapatmaya çalışıyor. Bu, piyasanın yakında bir ara verme anına girebileceği anlamına geliyor.

Kripto-ekonomik ticaret serbest düşüş yaşarken Ripple XRP/USD piyasası düşmeye devam edecek mi?

Şimdiye kadar, Ripple XRP/USD piyasasındaki düşüş ticaret durumu, kripto-ekonomik borsanın değerlemesi serbest düşüş yaşadığından gergin görünüyordu. Bununla birlikte, 0,60 dolar civarındaki mevcut ticaret durumu, sonraki seanslarda bir fiyat yakınsama çizgisi görme eğilimindedir. Bu değer noktasının yakınında olası bir uzun vadeli bekleyişten sonra, bazı yukarı yönlü hareketlerin tekrar harekete geçmesine izin vermek için hızlı bir ralli hareketiyle birlikte ani bir satış gerekli olacaktır.

Teknik analizin olumsuz tarafı, Ripple XRP/USD piyasa şortlarının bir süre sonra güzel bir satış girişini yeniden başlatmak için 0,70 ile 0,60 dolar arasında sağlam bir duruş sergilemesi gerekecek. Bununla birlikte, daha yüksek değer hattında ani bir kırılma, fiyatı 0,80 ila 0,90 ABD doları arasında bir dirence neden olacaktır. Bu varsayım yürürlükteyken, daha fazla satış emrinin bir süreliğine duraklaması gerekebilir.
.202120124-36.png.webp

XRP/BTC Fiyat Analizi

Buna karşılık, Ripple XRP için trend görünümü şimdiye kadar Bitcoin için düşüş eğiliminde kaldı. Kripto para çiftinin fiyatının serbest düşüş yaşamasından bu yana bir süre geçti. 50 günlük hareketli ortalama, 14 günlük hareketli ortalamanın üzerinde olduğundan, ticaret göstergeleri arasında daha az ayrım vardır. Stokastik Osilatör aşırı satım bölgesinde ve sıfır aralığı çizgisine dokunuyor. Bu, temel kripto para biriminin, yakın vadede en değerli kripto karşıtı olabilecek şeyle eşleşerek, duruşunun yeniden başlaması için koşullara yaklaştığını gösteriyor.

Şimdi Bitcoin (BTC) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ripple nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap