1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. XRP fiyat tahmini: XRP/USD piyasası aşağı yönlü revize edilmiş bir trend çizgisini koruyor-Haberler

XRP fiyat tahmini: XRP/USD piyasası aşağı yönlü revize edilmiş bir trend çizgisini koruyor-Haberler

XRP fiyat tahmini: XRP/USD piyasası aşağı yönlü revize edilmiş bir trend çizgisini koruyor-Haberler

Şu anda, Ripple XRP/USD ekonomik rekoru, 0,82 ABD doları değerindeki fiyat ticareti ile kripto para piyasasının düşüş düzeltme trendi çizgisinde kaldığını gösteriyor. Bu yazı an itibariyle piyasa notu eksi %1,54’tür.

Piyasa, aşağı yönlü revize edilmiş bir trend çizgisini koruyor: XRP piyasası
Anahtar seviye:
Direnç seviyeleri: 1,00 ABD Doları, 1,10 ABD Doları, 1,20 ABD Doları
Destek seviyeleri: 0,70 ABD Doları, 0,60 ABD Doları, 0,50 ABD Doları

XRP/USD-günlük grafik
Günlük Ripple XRP/USD grafiği, kripto para birimi ekonomik piyasasının düşüş düzeltme trend çizgisini koruduğunu ve birkaç işlem gününde 0,80 ABD doları yakınında destek bulmakta zorlandığını gösteriyor. 0,70 dolardan çizilen düşüş eğilimi çizgisi ve yukarıda bahsedilen değer çizgisi, şu anda piyasanın bir sonraki gerçek yönünü belirleyen önemli ticaret noktalarıdır. 50 günlük SMA trend çizgisi, 14 günlük SMA trend çizgisinden daha yüksek olduğu için, işlem göstergesi, aşağı yönlü revize edilmiş trend çizgisinin üzerindedir. Stokastik Osilatör 55 aralığında bloke edilir. Bu, kuzeye doğru hareketin şu anda engellerle karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

Piyasa düşüş düzeltmesi trend çizgisini korurken, Ripple XRP/USD fiyatı 0,80 ABD Dolarının üzerine çıkmak için yeterli enerji topladı mı?

Kripto para piyasası düşüş düzeltme trend çizgisinde kalırken, Ripple XRP/USD işlem fiyatı hala yaklaşık 0.80 USD ve 0.70 USD destek temel oluşturma eşiğinde görünüyor. Güney tarafında daha yüksek değer hattındaki pozitif baskı, fiyatın daha düşük bir noktaya düşmesine neden olacaktır. Ayrıca, bu süreçte, kripto para piyasasında uzun pozisyon alıcıları, uzun siparişleri yeniden başlatmak için kemerlerini sıkmak zorunda kalacaklar. Yatırımcılar ayrıca daha fazla kripto para birimi ekonomisi satın almayı yeniden düşünebilirler.

Teknik analizin olumsuz tarafı, düşüş kuvvetinin 0,90 dolarlık daha yüksek ticaret bölgesinin yakınında piyasada hala belirli bir etkisi var. Düşüş düzeltmesinin devam etmesiyle tutarlı olarak, piyasanın teyit etmek için düşüş eğilimi çizgisinin üstünden 0,80 doların üzerine doğru daha aşağı itmesi gerekecek. Tüccarlar, 0,70 dolar civarındaki alt ticaret bölgesinde daha fazla kısa devre yapma konusunda dikkatli olmalıdır.
.

XRP/BTC fiyat analizi

Buna karşılık, Ripple XRP’nin trend yetenekleri hala Bitcoin’in baskısı altında. Kripto para birimi, SMA’nın trend çizgisinin altında gösterilen piyasa için düşüş eğilimi görünümünü koruyor. 14 günlük SMA göstergesi, 50 günlük SMA göstergesinin altındadır. Stokastik Osilatör kuzeye doğru salınım yaptı ve 80 içinde güney çizgisini geçti. Bu, altta yatan kripto para biriminin amiral gemisi kripto para karşıtı momentumunun ivmesini kaybetmediği anlamına geliyor.

Şimdi Bitcoin (BTC) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ripple nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap