1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. WitLink tüm sektörlerin gelişimini başlatır-Haberler

WitLink tüm sektörlerin gelişimini başlatır-Haberler

guncel coin haberleri

WitLink’in ICO’su şu anda devam ediyor ve platform, yumuşak sınırını aştı. Projede yaklaşık 28 milyon ABD doları toplandı ve projenin geliştirilmesine başlandı.

Teknik uzmanlar platforma her gün katılsa da, WitLink topluluğu da hızla büyüyor. Proje, müşterilere daha kolay, daha ucuz ve daha kolay yapay zeka çözümleri sunmak, geliştirmelerini hızlandırmak ve bir altyapı oluşturmak için en iyi yapay zeka teknisyenlerini, büyük veri ve bilgi işlem güç sağlayıcılarını, yatırımcıları ve gönüllüleri tek, küresel ve birleşik bir platformda topluyor. AI çözümleri için küresel pazar.

Farklı departmanlar, siber güvenlik komiteleri, eğitim ve farkındalık ortaklıkları aracılığıyla yapay zeka trendlerinin ortak hedeflerine katılır. RoboAds, müşterilerine mükemmel bir bulut bilişim platformu sağlamak için yapay zeka, makine öğrenimi, analiz ve çevrimdışı verilerin çevrimiçi olarak birleştirilmesindeki en son trendleri kullanır.Bu işbirlikleri sayesinde, estetik ekipman ve tıbbi işbirlikçi robotlarla ortaklıklar kurabilir ve şunları yapabiliriz: hızlı kaynak yaratma Faaliyetleriyle tanışın çünkü her sektör kesinlikle yapay zekaya ihtiyaç duyar.

WitLink Hazır Çözüm

WitLink Ready, önceden oluşturulmuş yapay zeka çözümleri veya tek seferlik projeler arayan şirketler için tasarlanmıştır. WitLink Ready, hayatın her kesimi için birinci sınıf AI odaklı çözümler sunar ve müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir. WitLink hazır, müşterilerin pahalı BT bilgi işlem kaynakları kurmaya, yapay zeka uzmanları ve bakım personeli kiralamaya gerek kalmadan yapay zekanın gücünü mevcut teknik altyapılarına eklemelerine olanak tanır.

WitLink, seyahat ve turizm, sağlık, perakende ve e-ticaret, gıda teknolojisi, bankacılık ve finansal hizmetler, eğlence ve oyun, üretim, emlak, ağ güvenliği dahil olmak üzere bu sektörler için önceden oluşturulmuş yapay zeka çözümleri sağlamak için çeşitli endüstri alanlarını araştırdı. , inşaat vb. WitLink ayrıca, bu büyük miktardaki verinin bir kısmına erişebilen bazı girişimlerle de işbirliği yapacak ve bu, çözümlerimizin doğasını daha büyük ölçüde iyileştirmemize ve yüksek verimlilik sağlamamıza olanak tanıyacaktır.

Reklam&nbsp &nbsp

WitLink, seyahat alanında giderek daha fazla kök saldı ve çok fazla veriye sahip olan bu startup’lardan bazılarına erişebilirsiniz.Bu, kurumsal ve eğlence amaçlı seyahat trendlerini daha iyi keşfetmemize yardımcı olacak, çünkü bazı çözümler sunmayı umuyoruz. olarak: yüz tanıma Algoritmaları, yüz yüze müşteri hizmetleri robotları, oda haritası + dinamik fiyat takibi, akıllı bagaj taşıma ve diğer turizm alanları. Diğer endüstriler de hariç tutulmuyor, çünkü bu endüstrileri de tamamen değiştirecek çözümler geliştirmek için elde edebileceğimiz tüm verileri keşfetmek için derinlemesine araştırmalar yapılıyor.

WitLink görevi

WitLink, son teknoloji, pahalı ve güvensiz bilgi işlem kaynakları, sınırlı AI eğitim programları, ML adayları alanındaki yetenek açığını çözmeyi ve her büyüklükteki işletmenin AI uzmanlarını/çözümlerini/bilgi işlem yeteneklerini kolayca edinmelerini ve bunları düzeltmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. kültürel büyük teknoloji şirketi bu alanı kontrol ediyor.

İster uzmanlık ve uzmanlığa sahip olun, isterse ekosistemde dolaşan kaynaklara, madencilik veya tüm katılımcıların operasyonlarını finanse etmek için rehin tokenlerine sahip olsun, herkes WitLink projesine katkıda bulunabilir.

İnsanlar bugün WitLink’e nasıl katılıyor?

Kısacası, WitLink, deneyimli AI geliştiricileri ve yazılım mühendisleri için müşteriler, şirketler, madenciler vb. ve yapay zeka çözümleri.

WitlinkAI belirteci (WAI) kitle fonlamasına katılmak için lütfen https://witlink.ai web sitesine kaydolun ve adımları izleyin.

Daha fazla bilgi için lütfen info@witlink.ai adresine yazın.

Sosyal link

Telgraf İngilizcesi: https://t.me/WitLinkAI

Kore Telgrafı: https://t.me/WitLinkAI_Chat_KOR

Twitter: https://twitter.com/WitlinkA

Facebook: https://www.facebook.com/Witlink-109838827603990

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap