1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. WisdomTree, ABD ve Avrupa’da çeşitlendirilmiş kripto para birimi risklerini başlattı

WisdomTree, ABD ve Avrupa’da çeşitlendirilmiş kripto para birimi risklerini başlattı

WisdomTree, ABD ve Avrupa'da çeşitlendirilmiş kripto para birimi risklerini başlattı

br>

WisdomTree Investments, Inc., Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da çeşitlendirilmiş kripto para birimi risklerini destekleyecek dört yeni kripto para endeksi oluşturduğunu duyurdu.

WisdomTree, borsada işlem gören fonların (ETF) ve borsada işlem gören ürünlerin (ETP) yaratıcısı ve varlık yönetimi şirketidir. Merkezi New York’ta bulunan WisdomTree, hisse senetleri, emtialar, sabit gelir, kaldıraç ve ters, para birimleri, kripto para birimleri ve alternatif stratejileri kapsayan ürünler sunmaktadır. WisdomTree şu anda dünya çapında yaklaşık 74,7 milyar ABD Doları değerinde varlık yönetmektedir.

WisdomTree’ye göre, yenilikçi kripto para birimi endeksi, üç yeni Avrupa kripto para birimi ETP’sini ve ABD’li yatırımcılara yönelik ayrı hesap risklerini destekliyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde RWM WisdomTree Cryptocurrency Index, kripto para varlıklarına tematik bir bakış açısıyla ve farklı kripto para varlıklarına geniş ve çeşitli şekillerde maruz kalma sağlamak için Ritholtz Wealth Management, OnRamp ve Gemini ile işbirliği yapıyor. Yeni endeks, finansal danışmanların bu stratejiyi paketlenmiş bir doğrudan endeksleme çözümü aracılığıyla yürütmesine izin verecek.

Avrupa’da, şirketin mevcut Bitcoin ve Ethereum ETP’lerine ek olarak, WisdomTree ayrıca kripto para birimi ETP serisini geliştiren üç kripto para varlık sepeti başlattı: WisdomTree kripto para birimi Mega Cap eşit ağırlık (MEGA), WisdomTree kripto para birimi Pazarı (BLOC) ve WisdomTree kripto para birimi altcoin ( WALT).

WisdomTree CEO’su Jonathan Steinberg, OnRamp ve Gemini teknolojileri tarafından desteklenen Ritholtz Wealth Management ile işbirliklerinin WisdomTree’nin yalnızca dahili endeks oluşturma yeteneklerinden yararlanmasına izin vermediğini, aynı zamanda lider konumda olduklarını kanıtladığını belirtti. .

Steinberg, “Danışmanlık camiasında kripto para birimlerine olan talep hala yüksek, ancak bugün Amerika Birleşik Devletleri’nde geleneksel fon yapıları aracılığıyla sunulan fırsatlar hala sınırlı.” Dedi. “WisdomTree, bu doğrudan endeksleme çözümünü geliştirmek için OnRamp’a yatırım yaptı ve ortaklık kurdu çünkü OnRamp, kripto para varlıklarını danışmanın iş akışına dahil etmek için bir platform sağlıyor. Bu yenilikçi doğrudan endeksleme çözümünü, geleneksel hisse senetleri ve tahvilleri bir araya getirmenin yanı sıra görüyoruz. OnRamp aracılığıyla sağlanan kripto para varlıkları ile birlikte diğer özelleştirilmiş model portföyleri için büyüme.”

WisdomTree Europe başkanı Alexis Marinof, şirketlerinin bireysel ve profesyonel yatırımcılara şeffaf ve verimli bir ETP sayacında yenilikçi ve çeşitlendirilmiş kripto para birimi varlıklarına erişim sağlamayı taahhüt ettiğini ekledi.

Marinov, “WisdomTree, yatırımcı talebinin bu varlık sınıfına yüksek olduğu ve muhtemelen artacağı, hızlı büyüyen ve canlı kripto para piyasasında endüstri lideri olmaya devam edecek.” Dedi. “Kripto varlıklara olan ilgi yüksek olmaya devam ettiğinden ve yatırımcıların daha fazla odak noktası haline geldiğinden, bu hızla büyüyen pazarda yatırımcıları desteklemek için platformumuza ve yeteneklerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz.”

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap