1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. WIN NFT HORSE, 6 Aralık’ta Açık Beta testinin Tron sürümünü başlattı

WIN NFT HORSE, 6 Aralık’ta Açık Beta testinin Tron sürümünü başlattı

guncel coin haberleri

Altı aylık aktif geliştirmeden sonra, piyasadaki en popüler GameFi projelerinden biri olan WIN NFT HORSE’ın arkasındaki ekip, 6 Aralık 2021’de TRON ağında resmi bir beta başlattı.

WIN NFT HORSE, APENFT Foundation ve WINKLink tarafından ortaklaşa geliştirilen ve TRON tarafından desteklenen bir “GameFi NFT Metaverse” çok zincirli at yarışı oyunudur. Oyun, Ethereum ve Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışır ve TRON blok zincirinde şimdiye kadar başlatılan ilk GameFi projesidir.

TRON ağının 18 Kasım’daki dahili testinden sonra tüm veriler silindi. Sonuç olarak, yalnızca orijinal at (NFT) kaldı. TRON’un gelecek sürümü, oyuncu verilerini kaydederek oyuncuların oyunun eğlencesini yaşamalarını sağlayacak.

WIN NFT HORSE, zengin eğlence ve zengin dövüş oyunu sunan yüksek kaliteli bir at yarışı oyunudur.Sekiz farklı seviye üzerine inşa edilmiştir ve etkileyici görsel efektlere, binicilerin ve atların kesin detaylarına sahiptir. Oyuncular, günlük görevleri tamamlamak için tek bir at kullanabilir ve sınırsız kombinasyonlar oluşturmak için farklı seviyelerdeki atları eşleştirebilir veya eşleştirebilir ve diğer oyunculara karşı savaşmak için kendi stratejilerini kullanabilir. WIN NFT HORSE, tüm platformlarda indirmeyi destekler ve tüm GameFi meraklılarının cep telefonu kısıtlamalarına bakılmaksızın her zaman ve her yerde katılmalarına izin verir.

WIN NFT HORSE proje lideri Lam Wang şunları söyledi: “WIN NFT HORSE, geleneksel oyun dünyasını değiştirirken yeni bir “para kazanmak için oyna” dalgasına öncülük ederek her zaman yeni GameFi konseptlerini keşfetmeye kendini adamıştır.” Gelecekte, GameFi teknolojisini daha geniş bir pazar alanına tanıtmayı ve aynı zamanda WIN NFT HORSE aracılığıyla oyuncuların katılmak ve bundan yararlanmak için yeterli motivasyona sahip olmalarını sağlamayı umuyoruz.”

WIN NFT HORSE ekibi ayrıca TRX&NFT sahipleri için bir airdrop etkinliği düzenliyor; giriş tarihi 6 Aralık 2021’e uzatıldı. Kurallar ve nasıl girileceği hakkında daha fazla bilgi için lütfen Medium’u ziyaret edin.

bizi takip et:

Web sitesi: https://www.winnfthorse.io/

Twitter: https://twitter.com/WINNFTHORSE

Telgraf: http://t.me/WINNFTHORSE

Uyuşmazlık:https://discord.gg/fFxCPMxFKa

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Harsh Sangwan’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap