1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Web3 Sosyal Abonelik ve NFT Marketplace O-MEE, Noir ile Ortaklığını Duyurdu

Web3 Sosyal Abonelik ve NFT Marketplace O-MEE, Noir ile Ortaklığını Duyurdu

guncel coin haberleri

Web 3 sosyal abonelikleri ve NFT pazaryerlerinin bir kombinasyonu olan O-MEE, blockchain, Web 3 ve DeFi marka ajansı Noir ile stratejik bir ortaklık duyurdu. Teknoloji yenilik yapmaya ve çeşitlendirmeye devam ettikçe Noir, karmaşık projelerin misyonlarını hedef kitlelerine göstermelerine yardımcı olur.

Aynı zamanda projeler, kullanıcılar ve ortaklar arasında daha güçlü duygusal bağları besler, güven ve topluluk katılımı yoluyla şirketi büyütür. Noir, birkaç iddialı Web 3 ve DeFi projesinin kurucularına danışmanlık, marka oluşturma, yatırım yapma ve pazarlama konusunda geniş deneyime sahiptir.

Öte yandan O-MEE, sanatçılar, tasarımcılar, etkileyiciler ve içerik üreticileri arasında yaratıcılığı teşvik etmenin yanı sıra sosyalleşmeyi de destekleyen bir Web 3 NFT platformu sağlamayı hedefliyor. İçerik oluşturucuların ürünlerini oluşturabilecekleri, yükleyebilecekleri, paylaşabilecekleri, tanıtabilecekleri ve satabilecekleri tek duraklı bir platformdur.

API, O-MEE’yi Instagram, YouTube ve TikTok gibi ana akım sosyal ağ sitelerine bağlayarak mevcut sanat eserlerini, videoları, fotoğrafları ve diğer medyayı O-MEE profillerine yeniden göndermelerine olanak tanır. Takipçiler daha sonra platformdaki favori içerik oluşturucuları beğenebilir, paylaşabilir ve onlarla etkileşim kurabilir.

Dahası, bu içerik oluşturucular paylaştıkları, yeni veya yeniden yayınladıkları her şeyi basıp O-MEE NFT pazarında NFT olarak satabilirler. Platform ayrıca kullanıcıların özel NFT’leri keşfetmesine, keşfetmesine, toplamasına, teklif vermesine ve takas etmesine olanak tanır. NFT topluluğu, bireysel ve sanatsal insanların yaratılmasını ve yenilenmesini destekler. O-MEE’nin vizyonu, içerik oluşturucular için NFT’leri ve sosyal deneyimleri bir araya getirmektir.

Reklam&nbsp &nbsp

O-MEE’nin bir diğer gelir getirici özelliği de abonelik modelidir. İçerik oluşturucuların esnek ödeme planları kullanarak seçtikleri içerikten para kazanmalarını sağlar. Bu, takipçilere profillerine ve özel NFT’lere sınırsız erişim sağlar.

O-MEE, içerik oluşturucuları çalışmalarını daha fazla dikkat, beğeni ve etkileşim elde etmek için tanıtmaya teşvik eder ve bu da daha fazla abone çeker ve bu da daha fazla gelir sağlar. İçerik oluşturucular, izleyicilere özel içerik sağlamak için çok çalışıyor. Bu nedenle, O-MEE sıkı çalışmasını komisyonsuz bir abonelik özelliği ile ödüllendirir. Bu, aboneliklerden elde edilen tüm gelirin yalnızca içerik oluşturuculara ve sanatçılara ait olduğu anlamına gelir.

NFT pazarlarına, abonelik modellerine, sosyalliğe ve medya oluşturma ve yeniden yayınlamaya ek olarak, O-MEE birçok başka yetenek sunar. DeFi yetenekleri, platform kullanıcılarına ve token sahiplerine ek gelir elde etmek için stake etme ve çiftçilik programları sağlar. Sıfır üçüncü taraf ücretine ek olarak, içerik oluşturucular, sansür veya aracı müdahalesi olmaksızın içeriklerinin tam mülkiyetine sahiptir. Son olarak, O-MEE’nin algoritması, filtreleme araçları aracılığıyla kullanıcılara içerik akışları üzerinde bağımsız ve tam kontrol sağlayarak kuralları çiğner.

O-MEE ile ortaklık hakkında Noir CEO’su Anthony Logan şunları söyledi:

“O-MEE ve yaratıcıların Web 3.0’da nasıl sosyal ve ekonomik değer oluşturduğunu yeniden tanımlamak için harika ekibiyle bir sosyal ve NFT pazarı oluşturmaktan heyecan duyuyoruz. O-MEE’nin yaratıcıları hayranlarıyla bağlantı kurma konusunda güçlendirebileceğine inanıyoruz. O-MEE’yi yatırım yapma, marka yaratma ve inşa etme ve sosyal ve stratejik pazarlama desteği sağlama konusunda desteklemeyi dört gözle bekliyoruz.”

O-MEE CEO’su Jared Walker ayrıca şunları söyledi:

“Blockchain sektörünün önde gelen marka inovasyon ajanslarından biri olan Noir Agency ile stratejik bir ortaklık duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Projelerimizi projelerimizle birleştiren güçlü ve anlamlı bir bilgi sağlayan bir marka vizyonu ve kimliği oluşturmak bizim için önemli. topluluklar, kullanıcılar ve izleyiciler Kişiselleştirilmiş markalaşmaya yaklaşımları, geleneksel ve günlük tasarım paradigmalarına meydan okuyor ve O-MEE’yi gerçekten güvenilir ve unutulmaz bir proje yapıyor. Anthony, Jamie ve inanılmaz ekibine sıkı çalışmaları için teşekkür etmek istiyoruz, sabırsızlıkla bekliyoruz uzun vadeli ortaklığımız.”

Daha fazla bilgi burada;

URL: https://o-mee.io

Twitter: https://twitter.com/omeeio

Telgraf: https://t.me/omeeio

Instagram:https://www.instagram.com/omee.io/

İletişim: mattward@o-mee.co.uk

Ülke: Birleşik Krallık

Şehir: Londra

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap