1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. WAVES fiyatı %3,2 artarak 19,95$’a yükseldi – WAVES nereden alınır

WAVES fiyatı %3,2 artarak 19,95$’a yükseldi – WAVES nereden alınır

DALGALAR fiyat analizi

4 Aralık’taki çöküşten bu yana, kripto para piyasası şu anda sürekli bir kayıp durumunda. Bitcoin 47.000$’a düşerken tokenlerin çoğu düştü ve piyasanın çoğu yeşil bölgede işlem görüyor. Ancak bazı tokenler (WAVES gibi) önemli kazanımlar elde ediyor.

Yazma sırasında, WAVES 24 saatte %3.2 yükseldikten sonra 19.95 dolardan işlem görüyordu.

DALGALAR fiyat analizi

DALGALAR fiyat analizi

Kripto para piyasası düşüyor, ancak jetonların fiyatı güçlü bir şekilde hareket ediyor. Son 24 saat içinde elde edilen birkaç jetondan biridir.

WAVES yükselmeye devam ederse, token 20 dolarlık direnç seviyesini kırabilir. 24 saatlik en yüksek seviyesi şu anda 21 dolarda ve satın alma desteği artarsa, token kolayca bu işlem seviyelerine geri dönebilir.

Öte yandan, piyasa bir durgunluk içinde ve tokenler son 24 saatin kazanımlarını koruyamazsa, daha da düşük seviyelere düşebilir.

DALGALAR düşüş eğilimine geri çekilirse, token 18 dolarlık alt destek seviyesine düşebilir. 24 saatlik dönemde hafif bir yükseliş toparlanmasından önce bu fiyattan işlem gördü. Daha fazla düşüş, 16 dolara kadar daha fazla düşüşü tetikleyebilir.

Waves, Web 3.0 uygulamaları oluşturmaya yardımcı olmak için tasarlanmış açık bir blok zinciri protokolüdür. Web 3.0’ın teknoloji alanında bir sonraki büyük şey olması bekleniyor.Beklenen faydalar nedeniyle, bu alanda geliştirilen projelere veya jetonlara büyük bir talep var.

DALGALARI nereden satın alabilirim

Mevcut yükseliş rallisi sırasında WAVES satın almak isterseniz aşağıdaki platformlarda hesap oluşturabilirsiniz:

WAVES satın alabileceğiniz ticaret platformlarından biri de eToro’dur. eToro, çok çeşitli kripto para birimlerini ve ticaret çiftlerini destekleyen güvenilir bir borsadır. Ayrıca yeni başlayanlar için yararlı bir kopya ticaret işlevi vardır.

WAVES tokenlerini Binance’den satın alabilirsiniz. Binance, en büyük işlem hacmine sahip işlem platformudur. Piyasadaki en düşük işlem ücretlerinden bazılarını alır ve 300’den fazla kripto para birimini destekler.

devamını oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Ethereum nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap