1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. WAVES fiyatı %11,5 arttı ve 19,34 USD oldu – WAVES nasıl satın alınır

WAVES fiyatı %11,5 arttı ve 19,34 USD oldu – WAVES nasıl satın alınır

guncel coin haberleri

Kripto para piyasası konsolide oluyor ve son günlerde yaşananlara benzer şekilde bazı altcoinler piyasa düştüğünde kar ederek öne çıkıyor. WAVES, önemli kazanımlar elde eden altcoinlerden biri ve bunun sonucunda haftalık en yüksek seviyesine ulaştı.

Yazma sırasında, WAVES 24 saat içinde %11.5 yükseldikten sonra 19.34 dolardan işlem görüyor.

DALGALAR fiyat analizi

DALGALAR Fiyat Analizi 17 Aralık

Bu haftanın başlarında keskin bir düşüşün ardından, WAVES son birkaç gündür biraz toparlanıyor. Artan alıcı desteği nedeniyle, token şu anda haftalık en yüksek seviyede.

WAVES yükseliş rallisine devam ederse, bir sonraki kilit direnci 20 dolardan zorlayabilir. 19 $, son 24 saatte ulaşılan en yüksek seviyedir ve devam eden satın alma baskısı, tokenin tekrar bu seviyelere yükselmesine neden olabilir.

Şu anda, altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 43$’ın %55 altında ve geçen ayki yükseliş rallisi sırasında çoğu kripto para gibi bu seviyelere ulaşamadı.

Olumsuz tarafı, altcoinler de düşebilir. Bu durumda, 17 dolara geri düşebilir. Satış baskısı güçlüyse, tekrar 14 dolara düşebilir ve ardından token kazançların çoğunu silebilir.

Şu anda piyasa desteği düşük, eksik olmaya devam ederse, kısa vadeli altcoinlerde düşüş eğilimi olasılığı yükselişten daha büyük.

Waves blok zinciri, kullanıcıların kendi özel belirteçlerini geliştirmelerine ve yayınlamalarına izin verdiği için kendisini benzersiz bir konumda konumlandırıyor. Waves, geliştiricilerin akıllı sözleşme programlaması kullanmadan kripto para birimi belirteçleri oluşturmasına ve takas etmesine olanak tanır. Bunun yerine, bu jetonlar blok zincirindeki kullanıcı hesaplarında çalışır. Bu benzersiz ürün, daha fazla gelir potansiyeli yaratır.

DALGALARI nereden satın alabilirim

Mevcut uzun dönemde WAVES satın almak isterseniz aşağıdaki platformlarda hesap oluşturabilirsiniz:

eToro, piyasadaki saygın borsalardan biridir. Borsa, kopya alım satım işlevlerini destekleyerek yeni yatırımcıların uzman yatırımcılar tarafından kullanılan alım satım stratejilerini kopyalamasına olanak tanır. Ayrıca kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

DALGALARI Crypto.com’dan satın alabilirsiniz. Bu, önde gelen borsalardan biridir ve çeşitli altcoinleri destekler. Crypto.com ayrıca rekabetçi işlem ücretleri alır ve kullanıcı dostu özellikler sunar.

daha fazla oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Bitcoin nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap