1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Volt Inu, ETH/BSC köprüsü nedeniyle PancakeSwap’ın listelendiğini duyurdu

Volt Inu, ETH/BSC köprüsü nedeniyle PancakeSwap’ın listelendiğini duyurdu

guncel coin haberleri

Malmö, İsveç, 7 Ocak 2022: Ethereum üzerine inşa edilmiş bir token olan Volt Inu ($VOLT), $VOLT BSC akıllı sözleşmesini henüz tamamladığını duyurmaktan memnuniyet duyar. Bu nedenle PancakeSwap listesi ve ETH/BSC köprüsü yakında başlatılacak.

Son zamanlarda Floki Inu, BSC’yi Floki Inu ekosistemine de getirdi. Bu amaçla, PancakeSwap üzerinde bir likidite madenciliği havuzu oluştururken, ETH ve BSC zincirlerinin toplam dolaşımdaki arzının başlangıçta vaat edilen 10T tokenlerini asla aşmamasını sağladılar. ETH/BSC köprüsü TheMoonToGraphy’yi uygulamak için Floki Inu ile birlikte çalışan ekip, Volt Inu için bir köprü oluşturdu.

ETH/BSC köprüsü sorunsuz token hareketine izin verecek

VOLT, gerçek arzı artırmadan BSC topluluğunu bir köprü aracılığıyla elde eder. BSC, ETH’den daha fazla kullanıcıya sahiptir ve tüm kripto para birimleri için giriş engelini düşürür. VOLT sahiplerinin ekosistemler arasında sorunsuz bir şekilde hareket etmelerini sağlayacak 1:1 değişimli bir ETH-BSC köprüsü de geliştirme aşamasındadır. 1:1 değişim nedeniyle, bu zincirler arasındaki toplam VOLT arzı ilişkilendirilecektir.

ETH/BSC köprüsünün yardımıyla, VOLT imhası, her BSC işleminin imha vergisinden ve ayrıca imha adresinin mevcut yansımasından ve manuel geri alımdan gelecektir.

VOLT değişmeden kalacak ve yeni kullanıcıları karşılamak ve Volt Inu ekosistemini genişletmek için köprü inşa ediliyor. Bir kullanıcı olarak, VOLT’u ETH veya BSC ağında tutmayı seçme şansına sahipsiniz.

Volt Inu jetonu

Dextools’un verilerine göre Volt Inu’nun piyasa değeri 5.000.000 doların biraz üzerinde. $VOLT jetonunun yaratıcısı, kripto para birimi meraklıları için topluluk odaklı bir jeton sağlayan ve çeşitli yardımcı programlar sağlayan bir jeton yarattı. Ekip, Volt’un klasik yakma ve daldırma çözümlerini kullanmayacağını garanti eder. Bunun yerine, tüm sahiplerin vadesi gelen ödemelerini almasını sağlarken, topluluğa güven ve belirteçleri yok etmenin yenilikçi yollarını aşılar.

Proje kurucuları likidite madenciliği havuzunun %35’ini kilitlediler ve LP’lerinin %60’ını yanmış bir cüzdana aktardılar, bu da bu likidite payının sonsuza kadar kilitli olduğu anlamına geliyor. $VOLT sözleşmesi, ürettiği LP jetonlarını otomatik olarak yok edecek, böylece oran yükselmeye devam edecek.

Volt Inu Hakkında

Volt Inu ($VOLT), gerçek deflasyonist teknoloji ve ek gelir üretimi nedeniyle büyümeye devam eden deflasyonist bir tokendır. VOLT, güçlü geliştirme yeteneklerine sahip topluluk odaklı bir kripto para birimidir. Volt Inu hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki sosyal medya platformlarında bulabilirsiniz:

  • Web sitesi: https://voltinu.in/
  • Telgraf: https://t.me/VoltInuOfficial
  • Twitter: https://twitter.com/VoltInuOfficial

Volt Inu bu içeriğin kaynağıdır. Bu basın bülteni sadece referans içindir. Bu bilgiler yatırım tavsiyesi veya yatırım teklifi değildir.

İlgili kişi

  • Joe Evans
  • @voltinu.in ile iletişime geçin

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap