1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. VLaunch topluluğu, etkili insanları memnuniyetle karşılar ve blockchain adaletini teşvik eder

VLaunch topluluğu, etkili insanları memnuniyetle karşılar ve blockchain adaletini teşvik eder

VLaunch topluluğu, etkili insanları memnuniyetle karşılar ve blockchain adaletini teşvik eder

İnternet ünlüleri pazarlaması, modern marka pazarlama stratejilerinde en popüler stratejilerden biridir. Yeni ürünler ve mevcut ürünler, daha büyük pazarlar ve izleyiciler açmak için genellikle önde gelen etkileyicilerin etkisini ve iyi niyetini kullanır. Sosyal medya platformlarının sayısı artmaya devam ederken, bu yaklaşım markalar için çok etkili.

Etkileyici pazarlama büyük ölçüde Web2 ile sınırlı olsa da, en çok izlenen iki kripto para birimi etkileyicisi, MM Cryptocurrency ve CryptoMo, blok zincirine “etkileyici pazarlama” getiriyor.

Cryptocurrency içerik yaratıcıları MM Cryptocurrency ve CryptoMo’nun yaklaşık 600.000 takipçisi var ve herkesin katılabileceği topluluk odaklı bir zincir şirketi geliştirmek için sektöre ilişkin derinlemesine bilgilerini kullanıyorlar. Projeye “VLaunch” adı verildi ve başlangıçta Kasım ayında başlaması planlandı, ancak ertelendi, bu nedenle ikili, platforma küresel bir izleyici kitlesine sunmadan önce daha fazla özellik ekleyebilir.

VLaunch’ın temel fikri, etkili kişilerin kolektif izleyicilerini, gelişmekte olan kripto para projelerinin daha fazla ana akım dikkat çekmesine yardımcı olmak için kullanabilmeleri için altyapı sağlamaktır.

Tanınmış yatırımcılar ve etkileyiciler planı destekliyor

Son birkaç yılda, giderek daha fazla insan kripto para biriminin sürekli gelişimini fark ettikçe, kripto para birimiyle ilgili içeriğe olan talep önemli ölçüde arttı. Sosyal medya kanalları farkındalığın yayılmasına yardımcı olmada rol oynasa da, yeni başlayanlar için “pratik eğitim materyalleri” konusunda açık bir eksiklik var.

Düzinelerce önde gelen sosyal medya etkileyicisi, yavaş yavaş bu niş pazara adım atıyor, kendi kripto para birimi odaklı Youtube kanallarını yaratıyor, Reels, TikTok, Reddit forumları, Discord toplulukları ve diğer birçok yerde kısa eğitim içeriği yayınlıyor.

VLaunch, bu boşluğu doldurmayı ve bir kripto para birimi etkileyicileri, projeleri ve küresel bir nüfus topluluğu oluşturmayı hedefliyor. Platform, daha fazla değer katmak ve yeni projelerin lansman planını basitleştirmek için farklı sosyal medya platformlarından yüzlerce kripto para etkileyicisini bir araya getirecek. Programlanabilir işlemleri teşvik etmek ve açık bir finansal sistem oluşturmak için VLauch, VPAD madeni paraları adı verilen rezerv kripto para birimi aracılığıyla algoritma stabilizasyonu gerçekleştirmek için bir fiat para birimi bağlantılı sabit para paketi kullanmayı planlıyor.

Dolayısıyla bu fikir yatırımcılardan ve kamuoyundan büyük ilgi gördü. VLaunch topluluğunun her gün büyüyen binlerce hayranı var ve Telegram topluluğunun zaten 100.000 üyesi var. VLaunch ayrıca topluluk üyelerine ücretsiz olarak 30 milyon jeton dağıtacak ve Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon, Fantom ve diğerleri arasında çok zincirli işlemleri destekleyecek.

MM kripto para birimi (Christopher Jaszczyski), VLaunch’ın arkasındaki vizyonu açıkladı ve şunları belirtti:

“Örneğin, Axie Infinity’yi özledim, Decentraland’ı özledim. Aslında ICO’lara yatırım yapmak istedim. Bunlar 100 hatta 1000 X gibi şeyler, bu yüzden düşündük ki: topluluğumuzu tamamen özgür kılmak istiyoruz… uzay Büyük olacak.”

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap