İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. VeganNation, Çevre Dostu GreenCoin’ini Üç Kripto Para Birimi Borsasında Listeliyor

VeganNation, Çevre Dostu GreenCoin’ini Üç Kripto Para Birimi Borsasında Listeliyor

guncel coin haberleri

br>

VeganNation, bitkilerin değerini yayan, veganlara vegan noktaları bulabilecekleri, “bitki topluluğu”ndaki diğer kişilerle bağlantı kurabilecekleri ve çevresel değerleri teşvik edebilecekleri çevrimiçi bir alan sağlayan, dünyanın ilk blok zinciri tabanlı pazarıdır.

Hükümetlerarası İklim Değişikliği Paneli’nin (IPCC) rahatsız edici bir raporunun da onayladığı gibi, insanlar küresel ısınmayı hızlandırıyor. İnsanlar karbon ayak izlerinin daha fazla farkına vardıkça, sürdürülebilir ürünlere yönelik arama sorguları son beş yılda %71 arttı ve Business Wire’a göre tüketicilerin %60’ı sürdürülebilir bir şekilde alışveriş yapmak istiyor. Ancak, hangi pazarların sürdürülebilirliği desteklediğini bilmek zor. Menülerine vegan seçenekler ekleyen Burger King ve Baskin Robbins gibi büyük zincirler bile mutlaka çevre dostu değildir. Sürdürülebilir bir gelecek elde etmek için gezegen üzerinde olumlu etkisi olan işletmeleri desteklemek çok önemlidir.

VeganNation, tüketicilere uygulamasında çevre dostu seçenekler dizini sunarak bu zorluğun üstesinden geliyor. Kullanıcılar, tesis seçenekleriyle yakındaki restoranları veya çevre dostu mağazaları görmek için uygulamaya girebilir. Platformun yerel jetonu olarak GreenCoin, uygulama kullanıcılarına ortak bir topluluk duygusu sağlamak için tasarlanmış, tüm jeton sahiplerinin benzer vejetaryen merkezli değerlere sahip olduğu yeşil bir küresel sadakat programıdır.

Platform, küresel vegan topluluğunu tanıtmak için birçok ek özelliğe sahip yeşil bir küresel sadakat programı olarak yerel simgesi GreenCoin’e sahiptir. Şimdi Liquid, flowBTC ve Bittrex’te listelenen token, tüketiciler ve işletmeler arasında sürdürülebilir ve çevre dostu davranışı desteklemektedir.

Uygulama kullanıcılarına verilen gerçek GreenCoin, satın alma, etkileyici olma veya B2B işlemleri için GRNC kullanma gibi uygulama içinde gerçekleşen çeşitli etkinliklere değer atayan tescilli bir algoritmaya dayalı olarak hesaplanır.

VeganNation’ın kurucusu Issac Thomas, “İlk vegan kripto para birimlerinden biri olarak, birden fazla borsada listelenerek vegan dünyasını bozabileceğimize ve birlikte daha sürdürülebilir bir yaşam biçimi yaratabileceğimize inanıyoruz” dedi. “Şirketimiz değerlerimizi iletme konusunda tutkulu ve uygulamamızın gezegenimiz için daha iyi bir gelecek yaratmasını istiyoruz.”

Bilgi kaynağı: 0x Information tarafından BLOCKTRIBUNE’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap