İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. VanEck ETF’nin piyasaya sürülmesi sırasında Bitcoin 60.000 doların altına düştü

VanEck ETF’nin piyasaya sürülmesi sırasında Bitcoin 60.000 doların altına düştü

Bitcoin grafiği

16 Kasım Salı günü Bitcoin, değerinin yaklaşık %10’unu kaybetti ve Kasım kazancının tamamını kaybetti.

Basın zamanı itibariyle, ilk kripto para biriminin işlem fiyatı yaklaşık 59.000 ABD Doları iken, bir gün önce 66.000 ABD Dolarının üzerine çıktı.Keskin düşüş bağlamında, tüm piyasanın piyasa değeri %9 düştü. Tüm altcoinler artık ortalama %15 değer kaybıyla kırmızı bölgede işlem görüyor. Örneğin, Litecoin ve Dash sırasıyla %16 ve %13 düştü.

Düşüş, ProShares ve Valkyrie’den sonra aracı Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya süren üçüncü şirket olan Bitcoin ETF şirketi VanEck’in ticarete başlaması bağlamında gerçekleşti.

Eqonex Trading Company’nin bir çalışanı olan Matt Blom, VanEck’ten Bitcoin ETF’nin en belirleyici olacağını ve buna olan talebin kripto para birimini 70.000 doların üzerine çıkaracağını yazdı.

161

Bilgi kaynağı: 0x News from CRYPTVOD tarafından derlenmiştir, telif hakkı yazar Stas_cw’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap