1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. USDC stabilcoin Avalanche ekosistemine katılıyor

USDC stabilcoin Avalanche ekosistemine katılıyor

USDC stabilcoin Avalanche ekosistemine katılıyor

USDC stablecoin’in arkasındaki şirket olan Circle, Avalanche’ta USDC için destek ekleyecek. Duyuruya göre Avalanche’ın C-Chain’i, daha düşük ücretler ve daha hızlı işlemlerle Ethereum ile uyumlu uygulamalar ve varlıklar oluşturmak için kullanılan varsayılan akıllı sözleşme blok zinciri olan USDC’ye destek sağlayacak.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Entegrasyon sayesinde kullanıcılar, Avalanche’ın katlanarak büyüyen DeFi protokolü, kurumsal uygulamalar, NFT pazarı ve diğer ekosistemlerdeki geliştiriciler ve katılımcılar için ödeme yapabilecekleri bir araca sahip olacaklar. Duyuru, geliştiricilerin, Avalanche’ta USDC’yi desteklemek için güncellenen Circle’ın API paketinden de yararlanabileceğini belirtti.

İsviçre borsası Polygon, Avalanche ve Algorand ETP’yi piyasaya sürecek

Duyuru, Avalanche Foundation’ın Blizzard’ın 200 milyon dolarlık fonunu başlatmasının ardından yapıldı. Fon, Avalanche ekosisteminin gelişimini, büyümesini ve yeniliğini hızlandırmaya adamıştır. Vakıf, bu finansman turuna Ava Labs, Polychain Capital, Three Arrows Capital, Dragonfly Capital vb.’nin katıldığını söyledi.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap