1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Üçüncü çeyrekte 28,8 milyon ABD doları zarar, Bakkt hisseleri %6 düştü

Üçüncü çeyrekte 28,8 milyon ABD doları zarar, Bakkt hisseleri %6 düştü

Üçüncü çeyrekte 28,8 milyon ABD doları zarar, Bakkt'ın hisse senedi fiyatı %6 düştü

Şirket, 30 Eylül 2021’de sona eren üçüncü çeyrek sonuçlarını yayınladıktan sonra, kripto para piyasası Bakkt’ın (NYSE: BKKT) hisse fiyatı Cuma günü yaklaşık %6 düştü. Rapora göre, şirketin üçüncü çeyrekteki net zararı, geçen yılın aynı çeyreğindeki 18 milyon ABD Dolarından (+%55) daha yüksek olan 28.8 milyon ABD Doları oldu. Basın tarihi itibarıyla BKKT’nin işlem fiyatı 25,10 ABD doları, piyasa değeri ise 637,7 milyon ABD dolarıydı.

En son kripto para birimi ve blockchain haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Üçüncü çeyrekte 28,8 milyon ABD doları zarar, Bakkt'ın hisse senedi fiyatı %6 düştü Avrupa Birliği

Şirketin üçüncü çeyrek geliri, 2020’nin üçüncü çeyreğindeki 6,6 milyon ABD dolarına kıyasla %38 artarak 9,1 milyon ABD dolarına ulaştı. Bakkt CEO’su Gavin Michael, şirketin iş modelini göstermede “büyük ilerleme” kaydettiğini söyledi. Ayrıca, Gürcistan merkezli şirketin son iş birleşimlerinden elde edilen geliri “ortaklığımızı etkinleştirmek ve tüketiciler, işletmeler ve kurumlarla yeteneklerimizi daha da geliştirmek” için kullanmayı planladığını belirtti.

Bakkt, kripto para birimleri desteğini genişletmek için Ether kullanıyor

Bakkt, bu yıl Ekim ayında VPC Impact Acquisition Holding ile bir iş birleşmesi yoluyla New York Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem gören bir şirket oldu. Bu işlemden şirket, yaklaşık 448 milyon ABD Doları toplam gelir elde etti.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap