1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Twitter’ın CFO’su şu anda Bitcoin’e yatırım yapmanın bir anlamı olmadığını söylüyor

Twitter’ın CFO’su şu anda Bitcoin’e yatırım yapmanın bir anlamı olmadığını söylüyor

Twitter'ın CFO'su şu anda Bitcoin'e yatırım yapmanın bir anlamı olmadığını söylüyor

Twitter, Bitcoin (EXANTE: Bitcoin) gibi kripto paraları bilançosuna eklemek için acele etmeyecek. Şirketin baş finans sorumlusu Ned Segal, Wall Street Journal’a Bitcoin’e yatırım yapmanın “şu anda hiçbir anlamı olmadığını” söyledi.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Siegel, bu son derece değişken varlığın eklenmesinin şirketin yatırım politikasını değiştirmesine neden olacağını açıkladı. Şu anda Twitter’ın menkul kıymetler gibi daha az oynaklığa sahip varlıkları tutmayı tercih ettiğini de sözlerine ekledi.

Siegel, “Bilançoda kripto para birimi olacaksak, bir dizi farklı karar vermemiz gerekecek.” Dedi.

Twitter kripto para birimleri konusunda hala temkinli olabilir, ancak yine Jack Dorsey tarafından yönetilen bir ödeme şirketi olan Square, tamamen Bitcoin’e yatırım yapıyor. Bu yılın Şubat ayında, şirket geçen yıl Ekim ayında 50 milyon dolara 4.709 BTC satın almadan önce, şirket toplam 170 milyon dolara 3.318 BTC satın aldı.

Twitter, kripto para birimlerine odaklanan yeni bir ekip kurdu: rapor

Bu yılın Ağustos ayında Square’s Cash App, 2021’in ikinci çeyreğinde Bitcoin gelirinde 2,72 milyar dolar ve Bitcoin brüt kârında 55 milyon dolar elde ettiğini bildirdi. Özellikle, bu iki rakam geçen yıl kaydedilen rakamlardan üç kat daha yüksek Ancak, üç aylık bitcoin geliri, “esas olarak bitcoin fiyatlarının önceki çeyreklere kıyasla ticaret faaliyetlerini etkileyen göreceli istikrarı” nedeniyle düştü.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap