1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Twitter Blue Labs, NFT avatar doğrulamasını başlattı

Twitter Blue Labs, NFT avatar doğrulamasını başlattı

guncel coin haberleri


Bugünün Sıcak 21:13 10 10

Premium abonelik hizmeti Twitter Blue Labs, iOS cihazı kullanıcıları için NFT profil resimlerine erken erişim sağladı. Kullanıcılar artık profil avatarları olarak değiştirilemez tokenleri (NFT’ler) doğrulamak için Ethereum cüzdanlarını Twitter hesaplarına bağlayabilir.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

Ancak Twitter, API aracılığıyla doğrulama işlemi için NFT pazar yeri OpenSea’ye güveniyor gibi görünüyor. Sosyal ağ, diğerleri arasında MetaMask, Ledger Live, Rainbow, Argent ve Coinbase cüzdanlarını destekler.

Twitter web sitesinde, “Bir NFT profil resmi ayarlamak, insanların Twitter hesabınızı bağlı cüzdanınızın genel kripto cüzdan adresine bağlayabileceği anlamına gelir” dedi.

Twitter’ın Android cihazlar ve masaüstleri için destek eklemeyi ne zaman planladığı belli değil. Kasım 2021’de Twitter, kripto para piyasasını kucaklamaya odaklanan yeni bir girişim başlattı. Twitter kripto para birimi ekibine liderlik eden Tess Rinearson’a göre, departman “Twitter’da (ve devamında) kripto para biriminin geleceği” için bir strateji geliştiriyor.

RippleX, NFT yaratıcıları için Devnet’i yayınladı

Bir Twitter sözcüsü, sosyal ağ devinin “merkezi olmayan teknolojiyi ürünlerimize ve altyapımıza entegre etmenin” yollarını araştırdığını söyledi. Ekip, başlangıçta, ödeme ve diğer seçenekleri keşfetmek için insanların “kripto para birimi kazanmaları” için içerik oluşturmayı planlıyor. Planla ilgili diğer ayrıntılar açıklanmadı.

Doğrudan EXANTE hesabınızdan Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil 50’den fazla küresel finans piyasasına erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap