1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Twitch kurucu ortağının Fractal NFT platformu hacker saldırıları ile karşı karşıya

Twitch kurucu ortağının Fractal NFT platformu hacker saldırıları ile karşı karşıya

guncel coin haberleri

Bugünün popüler konuları 20:02 10 10

Twitch’in kurucu ortağı Justin Kan, Fractal adlı bir takas edilemez token (NFT) pazarını neredeyse hiç başlatmadı, ancak bu kötü adamlar için bir hedef haline geldi. Yayınlanmadan hemen önce, Fractal’s Discord için bir bot ele geçirildi. Kimliği hala belirsiz olan bilgisayar korsanı, kullanıcıları Fractal NFT’nin sahte sürümüne yönlendiren sahte bir bağlantı göndermek için botu kullandı.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Raporlara göre, kötü adamlar SOL tokenlerinden 154.000 dolardan fazla para çekti. Haberin yayınlanmasından kısa bir süre sonra Naoto Kan, Twitter’da hacklemeyi doğruladı. Fraktal, Twitter’da etkilenen tüm kullanıcıları telafi edeceğini söyledi. Yakın zamanda yeni güncellemelerin gelmesi bekleniyor.

DeFi anlaşması Grim Finance 30 milyon dolarlık bir saldırıya uğradı

Fraktal, Solana blok zincirine dayalı bir NFT pazarıdır. Başlangıçta, 24 Aralık’ta yayınlanması planlandı. Ancak proje geliştiricilerinin olaydan sonra süreye uymayı planlayıp planlamadıkları net değil. iHodl’un daha önce bildirdiği gibi Fractal, platformda NFT’den vazgeçecek oyun stüdyolarıyla bir ortaklık imzaladı. Kullanıcılar, Fractal’daki oyun ortaklarından ve normal kullanıcılardan oyun NFT’leri alıp satabilecekler.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapındaki 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile IHODL’den derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap