1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. TRX blok zinciri yönetiminin büyük ölçekli yeniden organizasyonunda Justin Sun, DTÖ’ye katılmak için Tron’dan ayrıldı

TRX blok zinciri yönetiminin büyük ölçekli yeniden organizasyonunda Justin Sun, DTÖ’ye katılmak için Tron’dan ayrıldı

guncel coin haberleri

Justin Sun, Grenada’nın Dünya Ticaret Örgütü (WTO) liderliğindeki ulusal çıkarlarını temsil etmek için Tron’dan ayrıldı; bu, insanların bir kez daha kripto para birimine olan bağlılığından şüphe etmesine neden olan bir hareket. Ancak, kripto para endüstrisindeki bir sonraki kilometre taşı olduğu için bu hareketin Tron’un uluslararası düzenleyicilerle ilişkisini kurmaya yardımcı olabileceğini belirtti.

Sun, bunun nasıl olacağı hala bilinmemekle birlikte, blok zincirinin ulusal düzeyde yasallaştırılmasını destekleyeceğini söyledi. Aynı zamanda, bu harekete, ağı daha merkezi olmayan hale getireceğini söylediği TRON’un yönetim yapısının yeniden düzenlenmesi eşlik ediyor.

“Bugün, blockchain endüstrisinin toplam piyasa değeri 2,2 trilyon dolara ulaştı. Bu bağlamda, tüm endüstri için bir sonraki kilometre taşının uluslararası düzenleyicilerle daha koordineli bir ilişki kurmak olduğuna inanıyorum.”

“Dünya Ticaret Örgütü’nün blok zinciri teknolojisinin değerini tanımasının sektörümüz için hayati önem taşıdığına şüphe yok. Grenada aynı zamanda Doğu Karayip Devletleri Örgütü, Milletler Topluluğu ve Birleşmiş Milletler’in de önemli bir üyesidir.”

Sun daha sonra Tron Vakfı’ndan istifa etti. Bugün, kaldırılmadan önce Tron’da elde edilen çeşitli kilometre taşlarını açıklamak için biraz zaman harcadı. Vakıf feshedildi, Justin Sun, BitTorrent ve µTorrent resmi olarak TRON temsilcilerini kaldırdı ve ağ artık TRON topluluğu tarafından barındırılan 27 süper temsilci tarafından yönetilecek. Topluluğa kişisel bir açık mektupta bunun Tron’un ademi merkeziyetçiliğini destekleyeceğini yazdı.

Reklam&nbsp &nbsp

“Toplumun iyiliği için, müreffeh bir topluluğun kurucularının kullanıcılar, varlıklar ve veriler üzerindeki tüm gücünden vazgeçmesine izin vermekten daha iyi bir şey yoktur. Harika sonuçlar elde edebilirsek, bunu asla bir kişi veya bir kişi için yapmamalıyız. Diğer insanların çıkarları pahasına grubun çıkarları için kullanın.”

“TRON blok zinciri protokolü artık temelde merkezsizleştirildi” dedi.

Blok zinciri endüstrisinin egemen ülkeler tarafından tanınmasının, merkezi olmayan bir finansal yapının kurulmasında önemli bir kilometre taşı olduğunu söyledi. Şimdi, küresel ticareti çeşitli şekillerde canlandırmak, özellikle dijital ekonomiyi küresel ölçekte teşvik etmek için Dünya Ticaret Örgütü’nün liderliğiyle birlikte çalışacak.

Birçok kişi bunu özellikle Tron topluluğu için kötü bir hamle olarak nitelendiriyor. Tron 24 saatte %8 düştü. Sun ayrıca kripto para birimiyle ilgili projelerle bağlarını kopardı. Düzenleyiciler, onun kararı hakkında spekülasyon yapmak için artan bir baskı altında. Bununla birlikte, hem kullanıcılar hem de düzenleyiciler, kendisine ve Tron’a karşı bir toplu dava dahil olmak üzere şikayette bulunmuş olsalar da, kararının düzenleyiciler tarafından Tron’a karşı rahatsız edilmediğini söyledi.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap