1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Tron Fiyat Analizi: TRX/USD, yükseliş momentumunu artırmak için 0,064 dolardan destek buldu

Tron Fiyat Analizi: TRX/USD, yükseliş momentumunu artırmak için 0,064 dolardan destek buldu

guncel coin haberleri

Tron Fiyat Analizi – 14 Ocak

Piyasa hala hareketli ortalamaların üzerindeyken, Tron fiyatı yakında önemli bir yükseliş hareketi görebilir.

TRX/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 0.080 $, 0.085 $, 0.090 $

Destek seviyeleri: 0.055$, 0.050$, 0.045$

TRXUSD – Günlük Grafik

Günlük grafik, TRX/USD’nin 9 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkmaya çalıştığını gösteriyor ve bu da yukarı yönlü hareket isteğini artırabilir. Bir başka yükseliş hareketi, piyasa fiyatını 0,080, 0,085 ve 0,090 dolarda potansiyel dirence doğru itebilir. Boğalar piyasaya girdiğine göre, alıcılar piyasada yeniden gruplaşmaya devam ederse, önümüzdeki birkaç gün içinde TRX uzun sürebilir, aksi takdirde piyasa kısa vadeli bir düşüş trendi başlatabilir.

Tron Fiyat Analizi: TRX Fiyatı Sırada Nereye Gidiyor?

Tron fiyatı yeni bir yükseliş trendi başlatırken, en yakın dirence 0.070 dolardan dokunması muhtemel. Bunun yerine, tüccarlar, fiyatın son zamanlarda birkaç saat önce günlük en düşük 0,064 $’a ulaşmasıyla 9 günlük hareketli ortalamanın altında bir kapanış desteği bekleyebilirler. Bu nedenle, fiyat geri çekilirse ve kanalın alt sınırına bakarsa 0.055$, 0.050$ ve 0.045$ destek seviyeleri devreye girebilir.

Teknik gösterge RSI (14), mevcut piyasada olumsuz bir hareket göstererek 40 seviyesinin altında işlem görmeye devam ederken, yukarıdaki analizden bağımsız olarak Tron piyasası günlük grafikte düşüş eğilimini koruyor.

TRX/BTC piyasası: Şu anda hareketli ortalamaların altında işlem görüyor

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, TRX şu anda kanal içinde 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında işlem görüyor. Ancak yükseliş baskısı devam ederse Tron fiyatı yukarı doğru hareket etmeye başlayabilir. Şu anda, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14), madeni para yeni bir trend başlatırken 40 seviyesinin üzerine çıkıyor.

202120114-137.png.webp

TRXBTC – Günlük Grafik

Ancak, tüccarlar 145 SAT ve altına düşmeden önce 155 SAT’da kapanış desteği bulabilirler. Daha da önemlisi, madeni para hareket etmeye devam ederse ve 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde bir kırılmayı onaylarsa; tüccarlar daha sonra piyasada bir boğa koşusunu onaylayabilir ve olası direnç seviyeleri 170 SAT ve üzerinde olabilir.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile CRYPTOVIBES’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap