1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Tron fiyat analizi: TRX/USD boğaları yeniden ortaya çıktı; fiyat 0.119 doların üzerine çıktı

Tron fiyat analizi: TRX/USD boğaları yeniden ortaya çıktı; fiyat 0.119 doların üzerine çıktı

Tron fiyat analizi

Tron (TRX) Fiyat Analizi-14 Kasım

Boğalar piyasadaki alım baskısını artırmak için toplandıkça Tron fiyatı yükseliş eğilimi gösterdi.

TRX/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 0,125 ABD Doları, 0,130 ABD Doları, 0,135 ABD Doları

Destek seviyeleri: 0,105 ABD Doları, 0,100 ABD Doları, 0,095 ABD Doları

TRXUSD-günlük grafik

Yazının yazıldığı sırada TRX/USD %3,01 oranında yükselmeye devam etti. Bununla birlikte, yükseliş hareketi devam ettikçe, bir sonraki direnç seviyesi kanalın üst sınırının üzerinde yer alabilir, çünkü daha fazla yükseliş hareketi sırasıyla 0.125, 0.130 ve 0.135 $ direnç seviyelerinde yer alabilir.

Tron fiyat analizi: Tron (TRX) yakında yükseltilebilir

Günlük grafikten, piyasa fiyatı hala kanalın üst sınırını geçen 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların oldukça üzerinde. Bununla birlikte, TRX/USD çiftinin düşüş trendi göz önüne alındığında, tüccarların 9 günlük hareketli ortalamanın altındaki trendleri görmeleri gerekebilir, bu da jetonu kanalın alt sınırına kaydırarak 0,105 ABD Doları, 0,100 ABD Doları ve 0,095 ABD Doları Desteğine ulaşabilir. seviye.

Aynı zamanda, günlük grafik işlem hacminin artıyor gibi göründüğünü gösterirken, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) aşırı alım bölgesine doğru uçuyor ve bu da piyasanın daha fazla yükseliş sinyaline sahip olduğunu gösteriyor.

TRX/BTC piyasası: Tron fiyatı yön değiştirebilir

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, TRX şu anda 181 SAT’de el değiştiriyor.Boğalar fiyatı kanalın üst sınırının üzerine çıkarabilirse, bir sonraki kilit hedef fiyat 202 SAT ve üzeri direnç seviyesinde olabilir. Aynı zamanda, teknik göstergelerin göreli güç endeksinin (14) 60 seviyesini aşması ve piyasayı şu anda yukarı yönlü bir trend haline getirmesi bekleniyor.

TRXBTC-günlük grafik

Ayrıca boğalar fiyatı kanalın üst sınırının üzerine çıkaramazsa piyasa düşmeye başlayabilir ve TRX/BTC 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların keskin bir şekilde altına düşebilir. Ancak bu engelin kırılması, piyasa fiyatını en yakın destek seviyesi olan 154 SAT ve altına daha da sürükleyebilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap