İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Trendyol Müşteri Hizmetleri Ve Çağrı Merkezi Numaraları

Trendyol Müşteri Hizmetleri Ve Çağrı Merkezi Numaraları

Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Trendyol İstanbul merkezli bir e-ticaret platformudur. İkinci el platform Dolap, ulaşım ağı olan Trendyol Express ve dijital dönüşüm odaklı Ar-Ge merkezi Trendyol Tech ile birlikte çalışmaktadır. Trendyol Grup çatı adını da kullanan platform; Trendyol Express kuryeleri ve servis sağlayıcılarla birlikte toplam 4.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Trendyo Türkiye’nin en çok kullanılan e-ticaret pazarı haline gelirken müşteri sayısı 15 milyonun üzerine çıkmış bulunmaktadır. Trendyol mağazalarının artan yoğunluğu nedeniyle Trendyol müşteri hizmetlerinden bilgi almak isteyen kullanıcı sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Pandemi nedeniyle Türkiye genelinde internet ile yapılan alışverişin arttığı gibi Trendyol mağazalarına olan talep de buna paralel olarak arttı. Her gün binlerce ürünün satıldığı Trendyol’da satılan ürünler kargolanarak müşterilere ulaştırılmakta, ardından müşteriye teslim edildiği mesajı ile bildirilmektedir.

Fakat bazı zamanlar kargo sorunları, hatalı siparişler veya farklı sebeplerle ürün iadesi gibi durumlar yaşanmaktadır. Böyle bir durumda ise kullanıcılar Trendyol müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçmek isterler. Müşteriler Trendyol müşteri hizmetlerini aradıklarında müşteri temsilcisine bağlanmak için oldukça uğraşmakta hatta çoğu zaman da bağlanamamakta ve sorununu çözüme kavuşturamamaktadır. Eğer sizin de Trendyol müşteri hizmetleri ile ilgili kargo ücreti ya da ürünlerin iadesi gibi sorularınız varsa yazımızı mutlaka okuyun.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

Trendyol müşteri hizmetleri her platformda olduğu gibi müşteriler tarafından sıkça aranmaktadır. Hatta müşteri sayısını ve Pazar genişliğini düşünürsek Trendyol müşteri hizmetlerinin çok daha yoğun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Haftanın her günü iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetleri iade, değişim, kargo, sipariş takibi ve diğer konularda size yardımcı olmaktadır.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi alışverişinde bulunabilir, görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Trendyol müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0 212 331 02 00 nolu telefon numaramı çevirmeniz yeterlidir. Trendyol Express müşteri hizmetleri numarasına da bu numaradan ulaşarak herhangi bir teslimat numaralı siparişinizle ilgili ücret iadesi işlemi yapabilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için öncelikle yukarıda vermiş olduğumuz müşteri temsilci numarasını çevirmelisiniz. Trendyol müşteri hizmetlerine bağlanıp sesli yanıtı dinledikten sonra sırasıyla 4 ve 7 tuşlarına bastığınız takdirde müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilir ve soru, öneri ve görüşlerinizi, iade talebi ya da sipariş iptal gibi işlemlerinizi rahatlıkla dile getirebilirsiniz.

Trendyol Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanırım?

2010 yılında kurulduğundan bu yana internet ve e-ticaret alanında çok hızlı bir ivme ile yükselen ve şu an büyük bir yapıya dönüşen Trendyol, müşterilerine müşteri hizmetleri aracılığıyla haftanın her günü hizmet vermektedir. Trendyol müşteri hizmetlerine bağlanmanın iki farklı kanalı bulunmaktadır. İlk yöntem yukarıda da bahsettiğimiz üzere müşteri hizmetleri telefon numarası yöntemidir. 0 212 331 02 00 nolu telefonu arayarak Trendyol müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Trendyol mobil uygulaması üzerinden Trendyol Asistan aracılığıyla müşteri hizmetleri temsilcisine de ulaşabilirsiniz. Ancak özellikle belirtmek isteriz ki Trendyol müşteri temsilcisine bağlanacağınız kanalların hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her gün hizmet vermesine rağmen günün 24 saati hizmet vermediğini üzülerek belirtmek isteriz.

Hem Trendyol müşteri hizmetleri hem de Trendyol mobil uygulamadaki Trendyol Asistan haftanın hergünü 08:30 – 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki çağrı merkeziyle görüşmelerinizde de işlem yapabilabilmektedir. Fakat yapabileceğiniz işlemler müşteri hizmetlerine bağlanmaksızın sınırlı bir alan içerisinde kalacaktır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Trendyol Satıcı Destek Hattı Kaça Kadar Açık?

Trendyol’da mağazası olanlar Trendyol satıcı destek hattına 0850 258 58 00 nolu telefondan rahatlıkla ulaşabilirler. Ancak yine belirtmekte fayda var ki bu hattın da çalışma saatleri yine 08:30 – 00:00 saatleri arasıdır.

Trendyol Whatsapp Numarası Var mı?

Trendyol Grup müşterileriyle Trendyol müşteri hizmetleri destek hattı ve Trendyol uygulamasında yer alan Trendyol Asistan kanalalrı vasıtası ilehizmet vermektedir. Bunların haricinde Whatsapp dahil başkaca herhangi bir destek hattı numarası ne yazık ki bulunmamaktadır.

Trendyol Şikayet Hattı Numarası Kaçtır?

Eğer Trendyol alışverişiniz ile ilgili herhangi bir sorunla şikayetinizi iletmek istiyorsanız Trendyol müşteri hizmetleri numarası olan 0 212 331 02 00 nolu telefonu tuşlamanız gerekmektedir. Ayrıyeten Trendyol şikayet hattı numarası bulunmamaktadır. Trendyol müşteri temsilcisine bağlanarak şikayetlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.(1)

Trendyol Canlı Destek Nerede?

Trendyol canlı destek hattı Trendyol uygulaması üzerinde bulunan Trenyol Asistan hizmetidir. Trendyol uygulamasına girerek sağ altta Trendyol hesabınızın olduğu sekmeye tıkladıktan sonra yukarı penceredeki soldan üçüncü uygulama Trendyol destek hattıdır.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap