İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Fiyatları

Trapez Saç Fiyatları 2022 Yılında Neden Yükseldi?

trapez saç ne kadar
0

Trapez saç fiyatları ne kadar olduğunu merak edenler için yazımızda belirttik. Trapez saçların fiyatları şehirlere göre değişkenlik gösterdiğinden dolayı illere göre fiyatlandırmalara yer verdik. Trapez saçların ölçüleri, fiyatları ve kullanım alanları nelerdir birlikte inceleyelim.

Trapez Saç Güncel Fiyatları 2022

Trapez saç, sağlamlığı ve çeşitliliğiyle en iyi malzemelerden biri olmaya adaydır. Bu yüzden boyasız ya da boyalı trapez kullanımlarına çok sık şekilde başvurulur hale gelmiştir. Dirençli yapısının yanı sıra dekoratif açıdan da ayrı bir estetiklik sunmasından dolayı inşaat sektörünün de değişmez ürünlerinden olmayı başarıyor.

Kullanım alanlarının geniş olması, Türkiye’nin her bir şehrinde kullanılabilir olmasına zemin hazırlamıştır. İsteğe bağlı sıfır ya da 2. el trapez saçları kullanabilirsiniz. Maliyetlerim biraz daha aşağıya düşsün diyorsanız o zaman 2.el trapez saç fiyatları daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Böylelikle yüksek ödeme yapmanıza gerek kalmadan ekonomik yoldan gereksinimin karşılanmasını sağlarsınız.

En güncel trapez saç fiyatları listesi için HepKredi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Boyalı Trapez Saç Fiyatları Daha Mı Pahalı?

Boyasız trapez saçların yanı sıra boyalı olanlarını da kullanabilmeniz mümkün oluyor. Haliyle kullanıcılar, boyalı trapez saçların boyasıza göre daha mı pahalı olduğunu sorgulayabiliyor. Boyalı trapezlerin müşterilere daha fazla form ve renk alternatifi sunuyor olması, gündelik hayatımızda daha fazla tercih edilmesine yol açmıştır. Boyalı şekilde hazırlanmış olan trapez saçları kullanacak olanlar hangi avantajlardan yararlanacak olduğunu merak edebilir. Avantajları sıralamaya başladığımız zaman;

 • Çatı ve cephe işlemlerinde hızlı montaj sağlar
 • Geri dönüşüm özelliğine sahiptir. Çevre dostudur
 • Daha estetik görünüm sağlamaya yardımcıdır
 • Ateş, hava koşullarına karşı dirençli bir yapıya sahiptir
 • Renk ve çeşit yelpazesi geniştir
 • Uzun ömürlü ve dayanıklı olmasından dolayı sıkıntı yaşamazsınız
 • Eğrisel form verilebilme etkinliğine sahiptir

Boyalı trapez saç fiyatları, sıfır ve 2. el özelliğine göre değişir. Uygulama yapacağınız alanda istediğiniz kriterlere sahip olan trapez saç kullanımlarına başvurabilirsiniz. Uzun süreli bir kolaylık sağlayacak olan galvaniz trapez saçlarla artık güvenli bir yaşamın parçası olmaya başlarsınız.

trapez saç ne kadar
trapez saç fiyatları ne kadar

Galvaniz ve Boyalı Trapez Saç Fiyatları 2022

Galvaniz özelliğe sahip olmasından dolayı trapez levha çok sık şekilde kullanılır hale geliyor. Çünkü bu özelliği sağlam standartlarda olmasına zemin hazırlıyor. Trapez saç fiyat listesi her şehirde farklı farklı sınıflanır. Bu yüzden dolayıdır ki bulunduğunuz şehirde trapez saçların ne kadar fiyatlı olduğuna listeden göz atabilirsiniz. Trapez saçlar galvaniz ve boyalı olmak üzere farklı rakamlarla fiyatlanır.

 • Galvaniz Trapez 2,00 metre 0.40 mm- 00 TL
 • Galvaniz Trapez 2,00 metre 0.50 mm- 180,00 TL
 • Galvaniz Trapez 2,50 metre 0.40 mm- 175,00 TL
 • Galvaniz Trapez 2,50 metre 0.50 mm- 225,00 TL
 • Galvaniz Trapez 3,00 metre 0.40 mm- 210,00 TL
 • Galvaniz Trapez 6,00 metre 0.50 mm- 540,00 TL

Boyalı trapez saç fiyatları ise;

 • 2,5 metre 50mm-250.00 TL
 • 3 metre 0.50 mm- 300,00 TL
 • 4 metre 0.50mm- 400,00 TL
 • metre 0.50 mm- 500,00 TL
 • 6 metre 0.50 mm- 600,00 TL

Yukarıda boyalı ve galvaniz olan trapez saç fiyatlarıyla ilgili olarak güncel rakamları sunduk. Böylelikle 2022 yılında saç ölçüleri, ağırlıklarına göre trapez saçların ne kadar fiyatlı olduğu hakkında bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

Şehirlere Göre Trapez Saç Fiyatları Nasıl?

Her şehirde trapez saç fiyatları hakkında bir farklılık olduğu görülebiliyor. Boyasız ve boyalı trapez saç fiyatları şehir bazında da ele alınmıştır. Böylelikle yaşadığınız şehirdeki trapez saçların ne kadar fiyatlı olduğunu öğreneceksiniz. Trapez çatı saçı fiyatları şehirlere göre nasıl rakamlarla satılıyor gelin bakalım;

 • İstanbul’da trapez saç fiyatları -50 TL ile 14.50 TL
 • Kocaeli’de trapez saç fiyatları – 13 TL ile 14 TL
 • Ankara’da trapez saç fiyatları- 12 TL ile 13 TL
 • Denizli’de trapez saç fiyatları- 10 TL
 • Samsun’da trapez saç fiyatları- 11 TL ile 12 TL
 • İzmir’de trapez saç fiyatları – 13 TL ile 14 TL
 • Bursa’da trapez saç fiyatları -12 TL ile 13 TL

Rakamları ile değişikliğe uğrayabiliyor. Uzun ömürlü, kaliteli şekilde hazırlanmış olan trapez saçları güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

trapez saç
trapez saç

Trapez Saçları Nerelerde Kullanabiliriz?

Trapez, saç grubu ürünlerinden biri olarak bilinir. Kullanım yelpazesi çeşitlilik göstermiş olmasından dolayı oldukça önemlidir. Çatı kaplama, şantiye, inşaat, zirai yapılarda, cephe giydirme işlemlerinde kullanılan bir malzemedir. Kompozit yapılarda da son dönemde sıkça tercih edilen bir malzeme olmuştur. Bunun nedeni ise yangına karşı sağlam bir yanının olması, tehlikeyi yaşam alanlarından uzaklaştırmasına zemin hazırlar.

Kullanım alanları yanı sıra taşınabilirliği ve kolay montajıyla da tercih edilen bir ürün olmayı başarmıştır. 6 metrelik trapez saç fiyatları en çok sorgulanan konuların başında yer alıyor. Çünkü çatılar için genişlik ölçüleri oldukça önemli oluyor. Trapez saç 6 metre fiyatları sıfır ya da ikinci ele göre değişecektir. İsteğe göre yalıtımlı ya da yalıtımsız şekilde olanlarını kullanabileceksiniz. Çatı saçı için oldukça ideal bir malzeme olduğundan dolayı güvenle kullanabilirsiniz.

Trapez Saçların Ağırlıkları ve Ölçüleri

Trapez saçların ağırlıkları ve ölçüleri uygulama yapacağınız alana göre değişir. Bu sebepten dolayıdır ki neresi için düşünüyorsanız mutlaka belirtilen ölçüler ışığında hazırlanmasını sağlamanız gerekecektir. Boyasız, boyalı trapez saç üretimleri ülkemizin birçok şehrinde yapılmaya devam edilirken, ihtiyaçlarınızı anında karşılamanız da kolay olacak.

Daha az ödeme yapmak istiyorum diyorsanız ikinci el trapez bütçeniz yönünden uygun olacaktır. Galvaniz saç fiyatları sıfır olanların, kinci el olanlara göre daha pahalı olduğunu belirtmeliyiz. Trapez saçların ölçülerinin nasıl olduğunu merak edenler içinde 0.40 mm – 1.00 mm kalınlık, 860 mm-1000 mm arasında bir genişlik ve 1000 mm- 13000 mm arasında boy uzunluğuna sahiptir.

Trapez saç fiyatları, ağırlıkları, ölçüleri, kullanım yerleri konusunda bilgiler sunduk. Trapez saçlara dair merak ettiğiniz başka hususlar varsa, yorum bölümünden görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap