1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Transient Network, fiyat tahmin pazarına girmek için ikinci dApp CryptoPool’u piyasaya sürdü

Transient Network, fiyat tahmin pazarına girmek için ikinci dApp CryptoPool’u piyasaya sürdü

guncel coin haberleri

Tortola, Britanya Virjin Adaları, 29 Aralık 2021: Kasım ayında TSC-Core’un başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinin ardından, akıllı sözleşmeler için küresel bir pazar olan Transient Network, Binance Akıllı Zincirinde ikinci dApp CryptoPool’u başlattı. CryptoPool yakında Ethereum ve HECO Chain ağlarında da başlatılacak.

Yeni dApp, kullanıcıların kripto para birimi fiyat tahminleri için kendi madencilik havuzlarını oluşturmalarını ve bonusları paylaşmalarını sağlıyor. Yaratıcı, madencilik havuzunun sona erme süresini ve giriş ücretini kontrol etme hakkına sahiptir. Katılımcılar, son kullanma süresi, ücret tutarı ve potansiyel ödüllerin kendileri için makul olduğu madencilik havuzlarında fiyat tahmini yapmayı seçebilirler.

Eğer tahminleri doğruysa yarışmacı ödül havuzuna girer ve kaçınılmaz olarak ödül havuzunu paylaşır. dApp’ler hem boğa hem de ayı piyasalarında önemlidir, çünkü giriş yapanların ikramiyeyi kazanmak için hangi yönde olurlarsa olsunlar sadece fiyatta doğru olmaları gerekir.

Transient Network CEO’su Beau Olson şunları söyledi:

“Bir süredir kripto para birimlerine maruz kalmış olanlarınız için -ya da acemi olsanız bile- fiyatın sıcak bir konu olduğunu biliyorsunuz. sosyal medyada size biraz heyecan. Konuşmalar ve analizlerinizi topluluk odaklı fiyat tahmini madencilik havuzlarında paylaşmak için kullanın”

CryptoPool, tüm süreci şeffaf hale getirmek ve gelir dağılımı sürecindeki engellerden kaçınmak için kodsuz, otomatik olarak yürütülen akıllı sözleşmelere güvenir. Kullanıcılar, eşler arası madencilik havuzları oluşturabilir ve herhangi bir kodlama becerisi olmadan gelecekte belirli bir noktada madeni paraların fiyatını tahmin etmeye çalışabilirler. Başlangıçta, kullanıcılar BSC ve Ethereum’dan en iyi jetonları kullanabilecekler. Geçici Ağ daha fazla jeton ekleyecektir. Topluluk, platforma hangi yeni jetonların ekleneceğine karar verecek.

dApp, Transient ekosistemindeki aynı sezgisel ve kullanımı kolay arayüzü korur. Madencilik havuzu şeffaf bilgi sağlar ve mümkün olduğunca merkezi değildir.

Transient, kodlayıcı olmayanların belirli kullanım durumları ve sektörler için kendi kendini uygulayan ve kendi kendini uygulayan akıllı sözleşmeler oluşturmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmış merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) için küresel bir pazar olan “akıllı sözleşme Amazon” oluşturuyor. Blockchain ile hiçbir ilgisi olmayan ve Ethereum Virtual Machine (EVM) ile uyumlu bir platform olarak, dApp’ini birden fazla zincir üzerinde kolayca geliştirebilir.

TSC-Core ve CryptoPool’dan sonra, Transient’in ana ağı yayınlamak üzere olan iki dApp’ı daha var:

  • E-spor: En sevdiğiniz e-spor oyunları ve diğer birçok hizmet için sosyal bahis ve içerik odaklı deneyimleri yeni bir düzeye taşıyan bir P2P pazar oluşturma ekosistemi oluşturun.
  • Gizlilik Sözleşmesi: Kullanıcıların müşteriler ve ortaklarla daha kolay işbirliği yapmak için akıllı sözleşmeler oluşturmasına izin verin. Transient hukuk danışmanları, sözleşmenin hukuk çerçevesinde kusursuz olmasını sağlar.

geçici hakkında

Transient, kodlama yapmayan kişilerin dijital dünyada yeni nesil sözleşmelerini oluşturmalarını ve yönetmelerini sağlayan merkezi olmayan bir ekosistemdir. Akıllı sözleşmeler için küresel pazar sıfırdan inşa edilmiştir.Gözetim ve çok çeşitli kendi kendini yürüten ve kendi kendini yürüten akıllı sözleşmelerin gerçek zamanlı oluşturulması ve dağıtımı yoluyla, çeşitli endüstri ve yaşam alanlarında blok zincirinin benimsenmesi artırılmıştır. .

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: Web sitesi | Twitter | Telegram | Youku | Medium

İlgili kişi

  • Gabriel Zani
  • zani@transientnetwork.io

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap