1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Trabzon Ek İş İlanları

Trabzon Ek İş İlanları

Trabzon Ek İş İlanları

Evinin masraflarına yardımcı olmak ve ek kazanç sağlamak amacıyla ev hanımları ek iş imkanı sunan firmalarla görüşmektedir. Trabzon ek iş olanağından yararlanmak isteyen hanımlar internet sitelerinden evde yapabilecekleri işlere ulaşabilirler. Evde yapılabilecek işlerin sayısı oldukça fazladır. Bu işlerin kolay olması sayesinde yorulmayacak ve geri kalan zamanlarınızda evinizle ve çocuklarınızla ilgilenebileceksiniz.

Trabzon Ek İş İlanları

Evlere boncuk işi verilir ilanlarına ulaşarak ev hanımları severek çalışacakları işlere ulaşabilirler. Boncuk işi yapımında rengarenk boncuklar ve birleştirmeniz istenilen malzemeler firmalar tarafından kişilere ulaştırılmaktadır.

İstenilen boyutta ve çeşitlilikte boncukları dizmeniz boncuk işinde yeterli olmaktadır. Aynı zamanda boncuklarla tespih de yapmanız istenebiliyor. Kendiniz de pasajlardan boncuk ve ipler satın alarak takı tasarımları yapabilir, yaptığınız tasarımları takı firmalarına göstererek satışını yapabilirsiniz. Toplu şekilde aldığınız malzemeler sayesinde maliyetiniz de çok az olacaktır.Bayanların evde yapmasına olanak sunan diğer bir iş ise kalem işidir. Evlere kalem işi veren firmalarla görüşerek tükenmez kalemlerin montajını yapabilirsiniz. Bu işte gelir kazanmak oldukça kolaydır.

Trabzon Ek İş İlanları
Trabzon Ek İş İlanları

Trabzon’da Ek İş

Ülkemizin en kalabalık illerinden birisi olan Trabzon’da ek iş arıyorsanız fırsatlar burada. Kolaydan para kazanmak elbette ki mümkün değil, ancak oturduğunuz yerden vereceğiniz emeklerle ciddi meblağlar kazanabilirsiniz. Özellikle de eşiniz dışarıda çalışmanıza izin vermiyorsa sizler için mükemmel fırsatlar var.  Bu fırsatların başında matbaalar geliyor. Özel günler için basılan davetiyeleri katlama işini alabilirsiniz. Hatta nikah şekeri ya da bebek şekeri süsleme gibi işleri de hobi dahi edinebilirsiniz. Zevklerinize ve el becerilerinize güveniyorsanız bu işin kısa süre içerisinde tam size göre biçilmiş bir kaftan olduğunu düşüneceksiniz.

Trabzon ek iş ilanları arasında ciddi talep gören aktivitelerden birisi de evde tespih işidir. Tespih Karadeniz bölgesinin en fazla satılmakta olan eşyalarından biridir. Özellikle zevklerinize güveniyorsanız kolayca edinebileceğiniz malzemeler ile günde 100 tespih dizebilirsiniz. Hazırladığınız tespihleri online ortamda ya da üreticilere satarak kazanç sağlamanız mümkün. Her yıl yüzlerce turiste ev sahipliği yapan Trabzon’da turistik bir semtte oturuyorsanız evde takı işi yaparak da gelir elde edebilirsiniz.

Doğal güzellikleri, eşsiz manzaraları ve harika yaşam alanları ile turistlerin gözde illeri arasında yer alan Trabzon’da manzarası güzel bir semtte kahve mekanı açabilirsiniz. Bankaların destek kredileri ile açacağınız ufak bir kahve mekanını kısa sürede genişleteceğinizden kuşkunuz olmasın. Özellikle son zamanlarda ”Kahve Dünyası”, ”Kahve Deryası” vb. cafelerin popülerliğini hepimiz görmekteyiz. Kahve yanında sunum için çeşitli lokumlar ya da kekler de hazırlayarak kazancınızı artırmanız mümkün.

Size uygun ek iş ilanları hakkında detaylı bilgi almak için, Sahibinden ya da Kariyer sitesine göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap