1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Topluluk inkübatörü Launchpool Labs, ilk metaverse motor inkübasyon projesi olan Ozone Metaverse’i duyurdu

Topluluk inkübatörü Launchpool Labs, ilk metaverse motor inkübasyon projesi olan Ozone Metaverse’i duyurdu

guncel coin haberleri

“Metaverse’i hayata geçirme pazar fırsatının yıllık geliri 1 trilyon dolardan fazla olabilir ve günümüzün Web 2.0 şirketleriyle yaklaşık 15 trilyon dolarlık piyasa değeriyle rekabet edebilir.” -Grayscale Yuan Universe raporu.

Launchpool Labs, Launchpool tarafından desteklenen zincir merkezli ve topluluk merkezli zincirden bağımsız bir inkübatördür.MVP ve MVC’yi (Minimal Viable Community) ortaklaşa oluşturabilen ve tohum yetiştirebilen özelleştirilmiş bir model aracılığıyla kuluçka hizmetleri sağlar. İlk meta-evren motoru olan incubee olan CryptoSlate ile paylaşılan sürüme dayanmaktadır.

İlk beş projeyi (NOWwhere, BrickTrade, Megafans, Nifty Football, Unicred) başarıyla kuluçkaya yatırdıktan ve sadık topluluğundan 2 milyon dolardan fazla ön tohum ve tohum topladıktan sonra Launchpool Labs, Ozone Metaverse ekibini bir sonraki kuluçka makinesine katılmaya davet ediyor. proje

Launchpool Labs Genel Müdürü Roxana Nasoi, “İlk meta-evren motor kuluçka projesini topluluğumuza sunmaktan çok mutluyuz. Önümüzdeki birkaç hafta içinde ekiple yakın bir şekilde çalışacağız” dedi.

“Launchpool topluluğu onların yolculuğunun bir parçası olmak için can atıyor. Launchpad’imizde metaverse ve oyun projelerine büyük ilgi gördük. Bronze & Gold NFT tarafından desteklenen yatırımcı kulübünün üyelerinin bundan hoşlanacağına inanıyoruz. Ozone Metaverse tohum yetiştirmeye (400.000 $) katılın ve ilk topluluklarının bir parçası olun.”

Launchpool Labs’e katılmaktan ve projemizi dünyaya birlikte tanıtmaktan çok mutluyuz. Bu ortaklık, web3 ekosistemi ve kripto para topluluğu ile uzun vadeli işbirliğinin temelini oluşturacak ve herkese en iyi Metaverse teknolojisini sunmayı dört gözle bekliyoruz. Ozone Metaverse’in kurucu ortağı ve CEO’su Jay Essadki dedi.

“Facebook’un ana şirketi Meta adını verdiği ve geleceğe inandıklarını gösterdiği için, Metaverses’in parlak bir geleceği olduğu açık.

Ozone Meta Universe’nin tescilli teknolojisi, onlara, kripto para birimi Meta Universe’nin üstünlüğünde onları lider bir konuma getireceğine inandığım benzersiz bir satış noktası sağlıyor. “Launchpool’un CEO’su, kurucu ortağı ve Ozone Universe danışmanı Rich Simpson söyledi.

Launchpool Laboratuvarı Hakkında

Launchpool Labs inkübatörü, daha geniş Launchpool ekosisteminin bir parçasıdır ve aynı zamanda Launchpool’un düzenleyici uyumlu IDO öncesi garantili dağıtım platformunun ve Launchpool Web3 Techstars Accelerator programının ve Alphabit Fund’ın bir parçasıdır.

Nasoi, “Bu kuluçka, onlara doğru teknik, operasyonel, yasal, pazarlama ve topluluk desteğini vererek ve en sadık topluluk üyelerimizin tohum öncesi ve tohum ekimine katılmalarına izin vererek erken aşamadaki projeleri desteklememize izin veriyor.”

İletişim: Ozon Evreni Hakkında

Ozone Metaverse, basit, kodsuz ve sınırsız teknoloji kullanarak tescilli 3D grafikler ve oyun motoru, bir hizmet olarak Metaverse, NFT pazar motoru ve Web3 çoklu zincir entegrasyonu sağlar.

  • Destek cüzdanları: Metamask, Phantom, Blocto.
  • Destek zinciri: Ethereum, Solana, Flow.
  • İletişim: Halkla İlişkiler Ekibi,
  • [email protected]

CryptoSlate bülteni

Kripto para, DeFi, NFT vb. alanlardaki en önemli günlük hikayeleri özetledi.

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi Kaynağı: 0x News tarafından NEWCONOMY’den derlenmiştir, telif hakkı yazar newconomy’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap