1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. TopFlower, NFT Farming Game Crypto Brifing’i Başlattı

TopFlower, NFT Farming Game Crypto Brifing’i Başlattı

guncel coin haberleri

TopFlower, NFT tarım oyununu başlattı

TopFlower, NFT çiftçilik oyunu kazanan erken bir geliştirme aşamasıdır ve ilk görevlerinden biri, oyuncuların oyun içi varlıkları ve NFT’leri takas edebilecekleri bir pazar yeri yaratmaktır. Bu, kullanıcıların birkaç güzel çiçeği keşfetmesini sağlayan bir platformdur. Ho Chi Minh Şehri, Vietnam – TopFlower, karşılıksız tokenlerin (NFT’ler) piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Dijital NFT çiçekleri nelerdir?

Dünya çapında, blockchain teknolojisi gelişiyor ve gelişiyor. Zamanla, birçok insan gelecekte bahçeleri geleneksel bahçecilikten ziyade bir topluluk ve para kaynağı olarak görüyor.

Dijital formattaki Flower NFT, gerçek hayatta bir çiçek gibi ele alınabilen ve blockchain teknolojisine dayanan dijital bir çiçektir. Her biri farklı bir görünüme sahiptir ve sadece bir kişiye aittir. Topluluk tarafından işletilen Crypto Garden web sitesinde satın alınabilir veya yetiştirilebilirler.

Her dijital çiçek NFT’si benzersiz olsa da, genellikle üç gruba ayrılırlar: yaygın, yaygın olmayan/değerli ve nadir. Dijital çiçek NFT’lerinin, bahçedeki etkinlikleri nasıl geliştirdiklerini ve yürüttüklerini etkileyebilecek kendi güçleri, güçlü ve zayıf yönleri vardır.

Bu çiçekler dijitaldir ve dijital eşdeğerleri vardır. Fiziksel toprak, toprak ve su bakımı gerektirmezler. Kripto para birimleri ile satın alınabilir ve Crypto Garden topluluk web sitesinde belirli eylemler (oyunlar, etkinlikler veya eylemler gibi) yoluyla elde edilebilirler.

Tohumdan büyüyen dijital çiçek NFT’lerinin her bir kripto para topluluğu bahçesinin yasalarına tabi olduğunu bilmek de önemlidir. Tohumların kendileri satın alınabilir veya başka bir jeton veya para birimi ile değiştirilebilir. Ek olarak, bu jetonlar veya madeni paralar bahçe topluluğuna katılırken verilebilir.

Hedefleri neler?

TopFlower, 2D, 3D, AR ve Metaverse gibi çoklu, zengin özelliklere sahip, zengin ve uygun oyun modlarını birleştiren bir NFT oyunu başlatmayı hedefliyor.

Bu, herkesi çiçeklerin güzel dünyasına çekecek, bu çiçekleri takdir edecek ve sevecek ve jeton kazanmak için onları hasat edecek.

Bu nasıl çalışacak?

TopFlower, kullanıcıları ekosistemdeki diğer çiftçilerle bağlayarak istikrarlı ve uzun vadeli bir ekonomiye sahip güçlü bir toplum yaratacak. Bu çiftçiler, “Para kazan, her zaman para kazan” sloganına dayalı olarak çeşitli jetonlar bulabilecek, yatırım yapabilecek ve kazanabilecekler.

TopFlower, “eğlence için oyna” ve “para için oyna” arasında bir denge sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu, en iyi değeri ve oyun deneyiminin yanı sıra birden fazla jeton toplama fırsatı sağlayacaktır.

Oyun özellikleri

PVE ve PVP modları, oyunun en belirgin iki özelliğidir. PVE modu birçok hazırlık seçeneğiyle birlikte gelir ve oyuncunun bahçesindeki istilacılarla savaşmak için tasarlanmıştır.

Öte yandan, PVP modu, çiftçilerin başkalarıyla işbirliği yapmasına ve anlaşmalar yapmasına ve bahçelerini istenmeyen ziyaretçilerden korumak için savaşmasına olanak tanır.

Geliştirme ekibi, oyun deneyimini, 3D AR Metaverse’i entegre ederek sanal bahçeyi oyuncunun mevcut yaşam alanına bağlar. Bu, oyuncular bahçeleriyle ilgilenmeye ve ödüller kazanmaya çalışırken daha da büyük bir yardım sağlayacaktır.

Onların para birimi nedir?

Diğer birçok projede olduğu gibi, TopFlower’ın yerel para birimi olan $TPF, ağda oyun oynamak ve bahis oynamak için bir ödül olarak kullanılacaktır.

Token, maksimum 500 milyon dolarlık TPF arzı ile en büyük merkezi olmayan borsalardan biri olan PancakeSwap’ta piyasaya sürüldü.

Bu, yalnızca genel bilgi amaçlı ücretli bir basın açıklamasıdır ve hukuk, vergi, muhasebe veya yatırım tavsiyesi teşkil etmez.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap