1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Timechain, TimechainSwap DEX’te çiftçilik ve likidite protokolünü tanıtıyor

Timechain, TimechainSwap DEX’te çiftçilik ve likidite protokolünü tanıtıyor

guncel coin haberleri

TimechainSwap DEX’te, merkezi olmayan değişim toplayıcı ve izinsiz borç verme protokolü Timechain, AMM likidite havuzları, verim çiftçiliği ve stake ekledi.

Fantom, Binance Smart Chain ve Ethereum blok zincirlerinde TimechainSwap, çeşitli DEX’leri tek bir platformda birleştiren ve kullanıcıların her bir entegre platformda en ekonomik değişim yolunu belirlemesine olanak tanıyan bir DEX toplayıcı olarak kabul edilir.

Ayrıca likidite sağlamak, yerel TCS jetonunu tanıtmak ve altyapısını kullanmak isteyen diğer jetonları teşvik etmek için tasarlanmış DeFi özellikleriyle kendi DEX’ini geliştiriyor.

Staking, verim çiftçiliği ve likidite sağlanması, kullanıcıların ağı güvence altına alırken ve işlemleri onaylarken pasif gelir elde etmelerine izin verdiği için başarılı bir DEX’in gerekli unsurlarıdır.

Yeni likidite havuzu, DEX’e likidite sağlayan kullanıcıları, kullanıcının platformdaki işlemler aracılığıyla oluşturduğu ücretleri ve ek ödüller için havuza eklenebilecek LP jetonlarını ödüllendirecek. Her işlem %0,3 ücrete tabi olacak ve %0,2’si likidite sağlayıcılarına ve %0,1’i Timechain’in TCS geri alım programına gidecek.

Reklam&nbsp &nbsp

Kullanıcılar, likidite havuzundaki paylarını temsil eden LP jetonları için iki jetonun eşit miktarlarını değiştirerek mevcut havuzlara likidite katkıda bulunabilirler. LP jetonları, her kullanıcının havuzdaki payına eşit ücrete tabi olacaktır ve herhangi bir zamanda kullanılabilir.

TCS/FTM, TCS/USDC, TCS/DAI, FTM/USDC ve FTM/DAI lansman sırasında mevcut olan likidite havuzlarıdır.

Likidite sağlayıcıları, LP jetonlarını likidite çiftliklerine koyabilecek ve TimechainSwap’ta verim çiftçiliği yoluyla TCS kazanabilecekler. Likidite çiftliği, kullanıcıları geçici kayıp riskini azaltırken TimechainSwap’a likidite sağlamaya teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Kullanıcılar ödüllerini istedikleri zaman talep edebilecekler.

Likidite sağlayıcıları, akıllı tarım sözleşmesine dahil olan 20.000 TCS aylık ödülün bir kısmının yanı sıra TCS geri alım programından ve APY artırma promosyonundan ek ödüller alacak.

TCS/FTM, TCS/USDC ve FTM/USDC, lansman sırasında mevcut olan likidite çiftlikleridir. Dahası da olacaktır.

Kullanıcılar gelecekte kendi seçtikleri bir token ile kendi madencilik havuzlarını oluşturabilir ve TCS’lerini TCS Single Asset Stake Pool’a (SSP) stake edebilir ve TimechainSwap’in stake etme özelliğini kullanarak zamanla TCS ödülleri kazanabilir.

Paydaşlar, SSP’deki payları karşılığında xTCS jetonları alacaklardır, TCS/xTCS oranı zamanla artarken xTCS miktarı aynı kalır. TimechainSwap, TCS geri alım programları ve promosyonları aracılığıyla ek ödüllerle çekici getirileri sürdürmek için ödülleri dinamik olarak değiştirecektir.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap