İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. THY Müşteri Hizmetleri Ve Çağrı Merkezi Numaraları

THY Müşteri Hizmetleri Ve Çağrı Merkezi Numaraları

THY Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

THY Müşteri Hizmetleri

Türk Hava Yolları çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımız tam da size göre. Yazımızda; Türk Hava Yolları şikayet hattı, Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri numarası ve iletişim telefonu gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerine direkt bağlanma ile işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Hava Yolları dünyanın en çok ülkesine uçan birinci sivil havacılık şirketidir. Birçok uluslararası havalimanı ağı vardır. Diğer havayolu şirketlerinin sunduğu gibi size konforlu ve güvenli bir yolculuk sunar. Üstelik sunduğu hizmetler sayesinde Türk Hava Yolları’ndan işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilir. Yurt dışına tek yön ya da gidiş dönüş uçak biletlerinizi pratik bir şekilde alabilirsiniz. Aldığınız biletlerin iptalini ya da iadesini Türk Hava Yolları web sitesinden kolayca halledebilirsiniz. Türk Hava Yolları ile ilgili her türlü talep, öneri ve şikayetlerinizi THY iletişim hattından hızlı bir şekilde kısa sürede yapabilirsiniz

THY Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

THY müşteri hizmetleri çağrı merkezi aracılığıyla, merak ettiğiniz her konuda sorularına cevap alabilirsiniz. Eğer kendi başınıza çözemediğiniz sorununuz varsa böyle bir durumda en iyi seçenek Türk Hava Yolları iletişim numarası ile yardım almak olacaktır. Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 444 08 49 nolu telefondur. Bu numaradan kayıp eşyalar dahil olmak üzere birçok sorununuzu çözebilir ve check in ve dış hat uçuş bilgileri hakkında detay edinebilirsiniz.

THY Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
THY Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

THY Miles And Smiles Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

Türk Hava Yolları’nın sunmuş olduğu hizmetlerden biri de Miles and Smiles hizmetidir. Mile and Smiles Asistans müşterisi olmak için 444 0 849 telefon numarasını arayabilir, üye olduktan sonra ise 444 62 39 numaralı telefonu arayarak birçok hizmetten yararlanabilirsiniz.

THY Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır?

Eğer Türk Hava Yolları müşteri temsilcisine direkt bağlanamıyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. 0212 444 08 49 numaralı çağrı merkezini arayıp sesli yanıtı dinledikten sonra 2-1-1 tuşlarına sırasıyla basmanız gerekmektedir. Bundan sonra Türk Hava Yolları çağrı merkezine doğrudan bağlanacaksınız.

THY Müşteri Hizmetleri 444 numarası kaçtır?

Eğer Türk Hava Yolları müşteri temsilcisinin 444 ile başlayan numarasını arıyorsanız sizin için yazdık. Aradığınız müşteri çağrı merkezi numarası 444 0 849 numaralı telefondur.

THY Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
THY Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

THY Nereye Şikayet Edebilirim?

Birçok insanın havayolu şirketlerinin bilet satın alımı ya da eşya ofisleri yerlerle şikayeti olabilir. Hatta bunun sonucunda kayıp eşya ofisi ile saatler süren mesainiz başlıyor olabilir, çünkü kayıp eşyanız varsa buradan teslim edilmektedir. Eğer sizin de Türk Hava Yolları ile bir şikayetiniz varsa öncelikle THY çağrı merkezine başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Sorununuz burada çözülmez ise Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne şikayette bulunabilirsiniz. Hatta Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne CİMER şikayet hattı üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Yine bir başka alternatif ise yaşadığınız ihtilafı Tüketici Hakem Heyeti’ne götürmek olabilir.

444 08 49 Ücretli mi?

444 0 849 numaralı THY çağrı merkezini aramak, mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Herhangi bir mevcut tarifeniz yoksa ücret ödersiniz.

0850 333 0 849 Ücretsiz mi?

0850 333 0 489 nolu çağrı merkezi de mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Türk Hava Yolları Nereye Bağlı?

THY özel bir anonim ortaklığı olup %49’u Türkiye Varlık Fonu’na aittir.(1)

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap