İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Tezos fiyat analizi – XTZ/USD fiyatı 3,42 USD desteğine ulaştı

Tezos fiyat analizi – XTZ/USD fiyatı 3,42 USD desteğine ulaştı

guncel coin haberleri

Tezos Fiyat Analizi-4 Aralık

Tezos (XTZ), 4,96 $ direnç seviyesinde reddedildikten sonra şu anda %9,73 değerinde ciddi bir düşüşle karşı karşıya.

XTZ/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 6.0 USD, 6.5 USD, 7.0 USD

Destek seviyeleri: 2,5 ABD Doları, 2,0 ABD Doları, 1,5 ABD Doları

Tezos fiyat analizi

Fiyat şu anda 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında seyreden 4.96 dolarlık direnç seviyesini kıramadığı için, XTZ/USD şimdi güneye hareket ediyor. Günlük grafiğe bakıldığında Tezos (XTZ), fiyatın bugün Avrupa seansı sırasında hafifçe toparlanarak günlük en yüksek seviyesi 4,96$’a ulaşmasına ve o zamandan bu yana gerileyip bir desteği vurmasına rağmen, fiyatın hala aşağı kanalda hareket ettiğini gösteriyor. günlük en düşük seviye 3,42 dolar.

Tezos fiyat analizi: Tezos fiyatı aşırı satımı kırmaya hazır

Bu nedenle, alıcılar piyasaya ivme kazandırmayı başarırsa Tezos fiyatları hala 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında; 6,0 dolar, 6,5 dolar ve 7,0 dolar seviyelerinde direnç bulabilirler. Bununla birlikte, boğaların yukarı doğru hareket etmeye başlamak için mevcut 4,3 dolar seviyesini koruması gerekiyor.

Tersine, eğer piyasa daha fazla düşüş yaşarsa, son destek seviyesi olan 3.0$’a ulaşabilir ve kanalın alt sınırının daha da altına kırılması, piyasayı sırasıyla 2.5$, 2.0$ ve 1.5$ destek seviyelerine çekebilir. Teknik bir gösterge olan bağıl güç endeksi (14), yakın gelecekte daha fazla düşüş sinyali olduğunu göstererek aşırı satım bölgesine girmeye hazır.

XTZ/BTC piyasası: Tezos fiyatı bir aralıkta dalgalanmaya devam ediyor

Günlük grafiğe bakıldığında XTZ/BTC yatay hareket ediyor çünkü fiyat günlük grafikte aşağı yönlü bir trend oluşturabilir, ancak kanalda konsolide olmaya devam edebilir. Buna ek olarak, Tezos ayıları fiyatı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına çekebilir ve daha fazla hareket, tokenin 6100 SAT ve altındaki destek seviyesine yükselmesine neden olabilir.

Teknik göstergeler açısından, günlük grafikte göreli güç endeksi (14), sinyal 45 seviyesinin altına kırılmaya hazırlanırken, ayıların boğalar üzerinde baskı oluşturabileceği görülüyor. Başka bir deyişle, boğalar yeniden gruplanabilir ve düşmeyi durdurabilirse Tezos fiyatı yukarı yönlü bir trend başlatabilir ve 1200 SAT ve üzeri direnç seviyesine ulaşmak için kanalın üst sınırını kırabilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap