1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Tezos Fiyat Analizi – XTZ/USD düştü; fiyat 2.54$’a düştü

Tezos Fiyat Analizi – XTZ/USD düştü; fiyat 2.54$’a düştü

guncel coin haberleri

Tezos Fiyat Analizi – 24 Ocak

Tezos (XTZ), bugün 3,0 dolardan açıldıktan sonra şu anda %9,42 değerinde ciddi bir düşüşle karşı karşıya.

XTZ/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 3,5 $, 3,7 $, 3,9 $

Destek seviyeleri: 2,2 $, 2,0 $, 1,8 $

Tezos Fiyat AnaliziXTZUSD – Günlük Grafik

XTZ/USD, kanalın trend çizgisini destek olarak kullanırken fiyat kendini kanıtlayamadığı için düşüş trendini takip etmeye devam ediyor. Bununla birlikte, Tezos fiyatı, kripto para birimi dün 3,16 dolar direnç seviyesine dokunarak aşağıya düşmeden önce iyi bir toparlanma kaydetmesine rağmen, kripto paranın kanal içinde kaldığını gösteriyor.

Tezos Fiyat Analizi: Tezos (XTZ) daha fazla dip kırmaya hazır

Tezos fiyatı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına düşmeye devam ediyor, ancak satıcılar piyasayı zorlamaya ve fiyatı kanalın alt sınırının altına çekmeye devam ederse 2.2, 2.0 ve 1.8 dolarda destek bulabilirler. Bu nedenle, boğalar tekrar yükselmeden önce 2,3 dolarlık desteği yeniden test ediyor gibi görünüyor.

Bununla birlikte, piyasa bir yükseliş eğilimi yaşarsa, potansiyel dirence 3,2 dolardan ulaşabilir ve daha fazla yükseliş hareketi sırasıyla 3,5, 3,7 ve 3,9 dolardan direnç görebilir. Bu arada, teknik gösterge RSI (14) aşırı satım bölgesine doğru ilerliyor ve yakın vadede daha fazla düşüş sinyali veriyor.

XTZ/BTC piyasası: düşüş eğilimi izlemesi muhtemel

Günlük grafiğe göre Tezos fiyatı düşüş eğilimi izliyor. Fiyat, kanal içinde konsolide olurken grafiklerde düşüş trendi oluşturmaya devam ediyor. Ek olarak, Tezos ayıları şu anda fiyatı başarılı bir şekilde 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına çekiyor ve kanalın alt sınırının altındaki herhangi bir hareket, kripto paranın 7000 SAT ve altında desteklenmesini sağlayabilir.

202120125-59.png.webpXTZBTC – Günlük Grafik

Günlük grafikteki Göreceli Güç Endeksi (14) teknik göstergesinden, sinyal hattı aşırı satım bölgesine doğru hareket ederken ayıların hala boğalar üzerinde baskı oluşturduğu görülüyor. Bununla birlikte, boğalar yeniden gruplanabilir ve düşmeyi durdurabilirse Tezos fiyatı yükselmeye başlayabilir, ancak 9 ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde işlem yapmak onu 9000 SAT ve üzerinde dirence doğru itebilir.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile CRYPTOVIBES’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap