1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Tether genişlemeye devam ediyor ve Avalanche-News’de lansman yapıyor

Tether genişlemeye devam ediyor ve Avalanche-News’de lansman yapıyor

guncel coin haberleri

Tether, Avalanche ağında USDT’nin resmi lansmanını duyurdu. Bu gelişme bekleniyor çünkü Tether birkaç ay önce stablecoin’ini Avalanche blok zincirine genişletmeyi planladığını duyurdu.

USDT resmen Çığ başlattı

Avalanche, en hızlı büyüyen blockchain ağlarından biridir ve TVL’si son aylarda yükseldi. Şimdi, USDT, blok zincirindeki kullanıcıların en büyük piyasa değerine sahip stabilcoin ile etkileşime girmesine izin verecek olan Avalanche’da piyasaya sürülecek.

Tether’in CTO’su Paolo Ardoino’ya göre, bu hareket, işlemlerin blok zincirinde hemen çözülmesine izin verecek. “Büyüyen ve canlı topluluğuna dijital token alanındaki en likit, istikrarlı ve güvenilir sabit paraya erişim sağlamak için Avalanche’da USDT’yi başlatmaktan çok memnunuz.”

Avalanche blok zincirine USDT eklemek, platformun sistem genelinde sabit paraları kullanmasına izin vereceğinden, ağa önemli faydalar getirecek ve bu, platformdaki DeFi geliştiricileri için büyük bir fayda olacaktır.

Ağ en zorlayıcı anlarından birini yaşadığı için Tether Avalanche’da piyasaya sürülecek. Avalanche üzerine inşa edilen geliştiricilerin yararlanacağı avantajlardan bazıları, düşük işlem ücretleri, daha hızlı işlem yerleşimi ve Dapp geliştirme ve barındırmayı destekleyen daha iyi bir platformdur.

Avalanche, piyasadaki ölçeklenebilir ağlardan biridir.Geçen yıl piyasaya sürülmesine rağmen, geniş çapta benimsendi ve yerel jetonu AVAX’ın fiyatı da keskin bir şekilde arttı. Ethereum Sanal Makinesi (EVM) sayesinde platform, Ethereum blok zinciri ile birlikte çalışabilirliği de destekler.

Tether diğer platformlara genişliyor

Son aylarda Tether ağını genişletmek için çalışıyor. Tether’in USDT’si farklı işlem çiftleriyle uyumlu olduğundan, kripto para birimi tablosunda en yüksek işlem hacmine sahiptir.

Blok zinciri büyük bir büyüme seviyesine ulaşmış olsa da, ekibi hala farklı blok zincirlerinde daha fazla büyüme üzerinde çalışıyor. USDT halihazırda Ethereum, Solana, Binance Smart Chain vb. dahil olmak üzere sektördeki en iyi blok zincirlerinde çalışıyor.

Tether, Polkadot ve Kusama da dahil olmak üzere sahadaki diğer ölçeklenebilir ağlarda başlatmayı planlıyor. Bu büyük bir hamle olacak çünkü bu iki blok zincir parachain müzayedeleri başlatıyor.

devamını oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Ethereum nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: 0x bilgisinden INSITEBITCOINS’den derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap