1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Terra’nın fiyatı Noel’den önce 100 doları geçecek. LUNA’nın Noel Baba rallisi devam ediyor

Terra’nın fiyatı Noel’den önce 100 doları geçecek. LUNA’nın Noel Baba rallisi devam ediyor

guncel coin haberleri

Terra (LUNA), 2021’in başlarında anlaşılmaz bir kripto para birimiydi ve şimdi ilk 10’da parlayan bir yıldız. Temel ve işbirlikçi kalkınma bağlamında, yıl boyunca kademeli olgunluk şekillendi. Ancak, basın zamanında, toplam değer kilidi (TVL) Ocak ayında yalnızca 50 milyon ABD dolarından 18,2 milyar ABD dolarına yükseldi.

LUNA’nın devasa nakit akışı

Tüccarlar, ortaya çıkan bu ekosistemi merak ediyor ve avantajlardan yararlanmak için çok para transfer ediyor gibi görünüyor. Ancak, varlığa giden günlük nakit akışı kademeli olarak artmaktadır. LUNA’nın fiyatı geçen hafta Kasım ayında neredeyse iki katına çıkmasına rağmen, aynı hafta çok fazla nakit girişi oldu. Fiyatlar tekrar yükselmeye çalışırken, nakit akışı aktif olarak Terra’ya akıyor.

Öte yandan, Terra’nın hype ve istikrarlı büyümesi göz önüne alındığında, yakın tarihli bir grafik LUNA’nın rehin arzındaki hızlı artışı vurgulamaktadır. Tüccarlar arasında Terra’nın yerel jetonlarına yönelik yaygın bir taahhüt ve inanç komplosu.

Yukarıdaki matrise ek olarak, grafikteki işlem sayısı yılın başından beri artıyor. Ek olarak, tüccarların platform üzerinden haftalık airdroplar almak için yalnızca LUNA’yı taahhüt etmeleri gerekir. Genel olarak, tüm bu yönler, çok aktif bir kullanıcı tabanına sahip sağlıklı bir ekosistemi ifade eder.

Genel olarak, Terra blok zinciri, son 30 gün içinde Cosmos ekosistemindeki toplam işlem hacminde en aktif bölgeler arasında ilk sırada yer aldı. Şu anda fiyat 82,5 ABD$’dan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi keskin bir şekilde %28 arttı. Varlığın mikro ve makro görünümü yükselişe geçtiğinden, LUNA fiyatlarının kısa vadede 100$’ı aşması bekleniyor.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Elena R’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap