1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Terra sahipleri için kötü haber – tutunamazsa, LUNA’nın fiyatı 55$’a düşebilir

Terra sahipleri için kötü haber – tutunamazsa, LUNA’nın fiyatı 55$’a düşebilir

guncel coin haberleri

Yeni gün ticareti, kripto para birimi sektörü, Bitcoin fiyatını bir kez daha 50.000 doların altına çeken başka bir düşüş trendi ile karşılaştığında başladı. BTC fiyatı düştükçe, çoğu altcoin de yükseliş eğiliminin kontrolünü kaybetti. Ticaret hacminde (stabilcoinler hariç) ilk 5 varlıkta yer alan Terra (LUNA) fiyatları, erken işlem saatlerinden bu yana keskin bir şekilde düştü.

Birkaç günlüğüne ayrılan şortlar yeniden yükselişe geçerek fiyatı en alt seviyeye çekti. Şu anda alıcılar, yukarı trend çizgisini korumak için satıcılarla mücadele ediyor. Ancak yeniden test edemezse, trend çizgisini kırma olasılığı oldukça yüksek görünüyor.

LUNA’nın fiyatı, varlık yükseliş veya düşüş eğilimi gösterebileceğinden, kilit seviyelerde seyrediyor. Şekilde gösterildiği gibi, varlık yükseliş kanalı içinde seyrediyor ve bugünkü düşüş trendi fiyatı daha düşük bir destek seviyesine sürüklüyor. Fiyat bir inç desteğe yakın ve şimdi yükseliş eğilimine ayak uydurmak için güçlü bir toparlanmaya ihtiyacı var. Fiyat bir süre kanal içinde daha fazla sallanabilir ve sonunda kanalı kıran önemli bir ayağı çekebilir.

Aksi takdirde, fiyat bu destek seviyelerini aşarsa, 70 doların altında önemli bir düşüş görebilir ve kendi kendine toparlanabilir. Zaman içinde varlık, 2022’nin yıllık ticaretinde düşüş eğilimiyle karşılaşabilir. Bununla birlikte, 2022’nin ilk çeyreğinin her zamankinden daha müreffeh olması ve Terra (LUNA) fiyatlarını zorunlu direnç seviyesinin üzerine çıkarması bekleniyor.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Kadir AK’ye aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap