1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Terra LUNA Fiyat Analizi: LUNA/USD 85$’ın üzerine çıktı

Terra LUNA Fiyat Analizi: LUNA/USD 85$’ın üzerine çıktı

guncel coin haberleri

Terra LUNA Fiyat Analizi – 15 Ocak

Boğalar parayı daha yüksek seviyelere çıkarmaya hazırlanırken Terra LUNA fiyatı durmayabilir.

LUNA/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 96$, 98$, 100$

Destek: 72 $, 70 $, 68 $

LUNAUSD – Günlük Grafik

LUNA/USD fiyatı şu anda 85 doların üzerinde işlem görüyor, çünkü kripto para yazı yazılırken 87 dolardan dirence dokunuyor. Terra LUNA, fiyat 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde kalırsa yükselmeye devam edebilir. Bu arada, boğalar yukarı yöne odaklanırsa LUNA/USD 90$ direncini vurabilir.

Terra LUNA Fiyat Analizi: LUNA/USD yükselişte

9 günlük hareketli ortalama 21 günlük hareketli ortalamayı geçerse Terra LUNA fiyatının pozitif tarafta kalması muhtemel. Bununla birlikte, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi’nin (14) 60 seviyesine yaklaşması bekleniyor ve madeni paranın 96 $, 98 $ ve 100 $’da potansiyel direnç bulması daha olası.

Tersine, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altındaki herhangi bir düşüş hareketi, madeni parayı sırasıyla 72 dolar, 70 dolar ve 68 dolar kilit destek seviyelerinde bulunabilecek kanalın alt sınırına doğru sürükleyebilir.

LUNA/BTC piyasası: Fiyat hareketli ortalamanın üzerinde

LUNA fiyatı Bitcoin’e göre yükseliyor ve madeni paranın 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıkmaya devam etmesi muhtemel. Bu nedenle, madeni para 2100 SAT’de kanalın üst sınırına doğru hareket ederse, bir sonraki direnç seviyesi yüzeye çıkabilir ve ardından satın alma baskısı önemli hale gelirse, kilit direnç seviyelerinin 2300 SAT ve üzerinde daha fazla konumlandırılması söz konusu olabilir.

20210116-21.png.webp

LUNABTC – Günlük Grafik

Bu arada, olumsuz yönde, Terra LUNA fiyatı 1800 SAT seviyesinde destek görebilir. Desteğin altında ana 1600 SAT ve üzeri bulunur. Şimdi, 9 günlük SMA hala 21 günlük SMA’nın altında, ancak teknik gösterge RSI (14), yükseliş hareketini eklemek için aşırı alım bölgesine ilerliyor. Belki sinyal 50 seviyesinin altına düşerse, tüccarlar hareketli ortalamaların altında düşüş baskısı bekleyebilirler.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile CRYPTOVIBES’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap