1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Terra LUNA fiyat analizi: Fiyat günlük en yüksek seviyeye ulaştığında, LUNA/USD 55$’a yakın

Terra LUNA fiyat analizi: Fiyat günlük en yüksek seviyeye ulaştığında, LUNA/USD 55$’a yakın

Terra LUNA fiyat analizi

Terra LUNA fiyat analizi-13 Kasım

Günlük grafik, Terra LUNA’nın hareketli ortalamanın üzerindeki fiyatının jetonları yüksek tutabileceğini gösteriyor.

LUNA/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 58 USD, 60 USD, 62 USD

Destek seviyeleri: 44 ABD Doları, 42 ABD Doları, 40 ABD Doları

LUNAUSD-günlük grafik

Günlük yükseliş trendini onayladıktan ve 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerine çıktıktan sonra, LUNA/USD şu anda 51.67$’da işlem görüyor. Alıcılar fiyatı 55$’lık direncin üzerine çıkarabilirse ve günlük mum çubuğu bu seviyenin üzerinde kapanabilirse, fiyat bir önceki yüksek dirence (56$) geri dönebilir.

Terra LUNA fiyat analizi: Terra yükselecek mi düşecek mi?

Günlük grafikten, 9 günlük hareketli ortalama hala 21 günlük hareketli ortalamadan daha yüksek ve token ayrıca 50$ direnç seviyesinin üzerinde işlem görüyor, bu da alıcıların şu anda piyasada üstün olduğu anlamına geliyor. Teknik göstergeler şu anda 60 seviyesini aşıyor ve yukarı doğru olan sinyal çizgisi bir satın alma sinyalini gösteriyor.

Ancak, alıcılar fiyatı 55$ direnç seviyesinin üzerine çıkarabilirse ve günlük mum çubuğu bu seviyenin üzerinde kapanırsa, fiyat 58$, 60$ ve 62$ direnç seviyelerine geri dönebilir.Destek seviyeleri 44$’da bulunabilir. , 42 dolar ve 40 dolar.

LUNA/BTC piyasası: fiyatlar yukarı yönlü yüzleşmeye hazır

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, token yatay işlem görüyor, ancak piyasa bir yükseliş dalgası izlerse, LUNA 9000 SAT direnç seviyesine yüksek bir seviyede salınabilir. Aynı zamanda, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına bir kırılma, fiyatın 6500 SAT ve altındaki destek seviyelerine ulaşmasına izin verebilir.

LUNABTC-günlük grafik

Bununla birlikte, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi’nde (14), sinyal çizgisi yükseliş eğiliminin bir işareti olan 60 seviyesini geçebilir. Bu nedenle, kanalın üst sınırının üzerindeki herhangi bir yükseliş hareketi, 9100 SAT ve üzeri potansiyel direnç seviyelerine dokunabilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustapha’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap