1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Terra fiyatı %9,9 artarak 46,21$’a yükseldi – LUNA nereden alınır

Terra fiyatı %9,9 artarak 46,21$’a yükseldi – LUNA nereden alınır

LUNA Fiyat Analizi 28 Kasım

Daha geniş kripto para piyasası daha düşük bir seviyede konsolide oluyor. Ancak bu, bazı altcoinlerin önemli kazanımlar elde etmesini engellemedi ve bazı altcoinler hala yeni zirveleri zorluyor. Terra LUNA, piyasadaki en iyi pazarlardan biridir ve güçlü fiyat hareketleri gösteren birkaç altcoinden biridir.

Yazının yazıldığı sırada LUNA, 24 saatte %9.9’luk bir artışın ardından 46.21 dolardan işlem görüyordu.

LUNA fiyat analizi

LUNA Fiyat Analizi 28 Kasım

LUNA şu anda, esas olarak alıcı desteğindeki artıştan dolayı güçlü bir şekilde yükseliyor. Bu ayın başlarında güçlü bir yükselişin ardından çoğu piyasa soğuyor.

LUNA bu kazançlarını sürdürmeye devam edebilirse, yakında 48 dolardan bir sonraki acil dirence ulaşabilir. Şu anda 46 dolar, son 24 saatte ulaşılan en yüksek seviye. Alıcı desteği korunursa, LUNA yakında güçlü bir yükseliş toparlanmasına işaret ederek bir sonraki hedef olan 50$’a ulaşabilir.

Bu ayın başlarında, LUNA tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 54$’a ulaştı ve mevcut boğalar ilerlemeye devam ederse, bu seviyeleri kırabilir ve daha yüksek zirveler yaratabilir.

Öte yandan, LUNA’nın fiyat eğilimi, diğer piyasalarda güçlü bir yükseliş eğilimi göstermediği için soğumaya başlayabilir. Bir düşüş olursa, 44 dolarlık alt destek seviyesi yeniden test edilecek. Token bu seviyeye ulaşamazsa, 40 doların altına düşebilir.

Bu ayın başlarında, Terra Luna topluluğu yaklaşık 88.7 milyon LUNA jetonunu yakmak için bir öneriyi kabul etti. Bu tahribat sürecinin etkisi, mevcut piyasanın yukarı yönlü trendinde belirgin görünmektedir.

Luna’yı nereden satın alabilirim?

Mevcut boğa piyasası sırasında LUNA satın almak için aşağıdaki platformlarda bir kripto para birimi alım satım hesabı oluşturabilirsiniz:

eToro, çeşitli kripto para birimlerini ve ticaret çiftlerini destekleyen önde gelen ticaret platformlarından biridir. eToro, yeni yatırımcıların, son derece rekabetçi alım satım ücretleri ile uzman yatırımcılar tarafından kullanılan alım satım stratejilerini kopyalamasına olanak tanır.

LUNA jetonlarını OKEx’ten de satın alabilirsiniz. OKEx, 300’den fazla kripto para birimini destekleyen en büyük ticaret platformlarından biridir. OKEx, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve platformda kolayca işlem yapabilir.

devamını oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Ethereum nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap