1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Terra fiyat analizi: LUNA/USD, trendi tersine çevirmek için %0,24 düştü

Terra fiyat analizi: LUNA/USD, trendi tersine çevirmek için %0,24 düştü

Arazi fiyat analizi

Terra fiyat analizi-2 Aralık

Terra’nın (LUNA) fiyatı 60$’da durabilir çünkü günlük en yüksek 67.63$’a ulaştıktan sonra fiyat %0.24 düştü.

LUNA/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 74 USD, 76 USD, 78 USD

Destek seviyeleri: 54 ABD Doları, 52 ABD Doları, 50 ABD Doları

Arazi fiyat analiziLUNAUSD-günlük grafik

Yazma sırasında, LUNA/USD fiyatı düşmeye devam etti ve 60.45$ seviyesinde destek buldu. Ancak günlük grafik LUNA/USD’nin 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamalara düşebileceğini ve ardından tekrar yükselebileceğini gösteriyor. Bu nedenle, ayılar piyasayı daha da aşağı çekmeye devam ederse, 60 doların altında doğrudan bir destek seviyesinde yer alabilir. Bunun altında 54 USD, 52 USD ve 50 USD’de daha fazla destek bulunabilir.

Terra fiyat analizi: LUNA fiyatları yükselebilir

Günlük grafikte gösterildiği gibi, alıcılar desteği 62$’da tutabilirse Terra fiyatı yükselmeye devam edebilir.Boğalar doğrudan direncin kanalın üst sınırının üzerinde olmasını bekleyebilir ve dirence 70$’a daha da yaklaşabilir.

Bununla birlikte, kanalın üzerine çıkmak 74 dolar, 76 dolar ve 78 dolarda daha yüksek direnç bulabilir. Aynı zamanda, teknik bir gösterge olan nispi güç endeksi (14), 75 seviyesine yaklaşıyor ve bu, piyasanın yükseliş eğilimini sürdürmek için aşırı alım bölgesine girebileceğini gösteriyor.

LUNA/BTC piyasası: boğalar hareket etmeye devam ediyor

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Terra fiyatı kanal içinde hareket eder ve fiyat eğilimi kanalın oluşumuna saygı göstermeye devam ederse, LUNA/BTC her zaman boğa piyasasının kontrolü altında olacaktır. Aynı zamanda, tüccarların Terra pazarında bir ayı piyasasını önlemek için daha güçlü ve daha tutarlı bir dirence ihtiyacı var.

LUNABTC-günlük grafik

Ancak günlük grafiğin mevcut trendine göre fiyat kanalın üst sınırının üzerinde hareket etmeye devam ederse 1250 SAT ve üzeri potansiyel direnç seviyesine dokunabilir. Diğer bir deyişle, piyasa fiyatı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamalara kayarsa, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) hala aşırı alım bölgesindeyken 1000 SAT ve altı kilit desteğine dokunabilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap