1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Terra Fiyat Analizi: LUNA/USD aşağı yönlü; fiyat 45$’a düşebilir

Terra Fiyat Analizi: LUNA/USD aşağı yönlü; fiyat 45$’a düşebilir

guncel coin haberleri

Terra Fiyat Analizi – 28 Ocak

Terra’nın düşüş trendi için, kripto para piyasasındaki son düşüş nedeniyle düşüşün daha da kötüleşmesi muhtemel.

LUNA/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 70$, 75$, 80$

Destek seviyeleri: 35$, 30$, 25$

LUNAUSD – Günlük Grafik

LUNA/USD, diğer birçok kripto para birimi gibi kötü bir şekilde işlem görüyor. Mevcut geri çekilme tüm hızıyla devam ediyor ve Terra sert bir darbe aldı. Şu anda 51.17 dolardan işlem görüyor, ancak bu seviyenin etrafında gezinmek, kripto paranın 45 dolar desteğinde günlük dip yapmasına neden olabilir.

Terra Fiyat Analizi: Sırada Ne Var?

Günlük grafiğe göre Terra fiyatı düşmeye devam edebilir. Aşağı yönde, kanalın alt bandının altına bir hareket; teknik gösterge RSI (14) aşırı satım bölgesine hareket ettiğinden, kısa vadeli satış baskısı artabilirken, bir sonraki destek psikolojik 35, 30 ve 25 Dolar seviyelerinde olabilir.

Bu arada, 9 ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerindeki herhangi bir yükseliş hareketi, bir sonraki direnç seviyelerine 70, 75 ve 80 dolardan ulaşabilir. Dolayısıyla, yukarı yönde, teknik göstergeler yeni bir yükseliş seansı başlatabilir. Ancak, bu dönemin ne kadar sürebileceği belli değil, bu nedenle direnç ve destek seviyelerinin yanı sıra göreli güç endeksi (RSI) ve hareketli ortalamalar (MA) gibi diğer göstergeleri izlemek önemlidir.

LUNA/BTC piyasası: Ayılar piyasada olmayabilir

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, piyasa fiyatı şu anda hala kanal içinde ve şu anda 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında 1359 SAT’de işlem görüyor. Günlük grafiğe bakıldığında, madeni para kanalın alt sınırının altına düşebilirse, ayılar piyasaya hakim olabilir.

202120129-35.png.webpLUNABTC – Günlük Grafik

Ancak piyasa daha da düşerse, bir sonraki kilit destek seviyesi 1100 SAT ve altı olabilir. Yükseliş perspektifinden bakıldığında, olası bir artış, piyasayı 1700 SAT ve üzerinde dirence ulaşmak için hareketli ortalamalara doğru itebilir. Teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi’ne (14) göre, sinyal hattı 30 seviyesinin altına düştüğü için pazarın düşmeye devam etmesi muhtemel.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile CRYPTOVIBES’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap