1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. TeraBlock, DeFi oyununu yeni zirvelere taşımak için SplinterLands ile ortaklığını duyurdu

TeraBlock, DeFi oyununu yeni zirvelere taşımak için SplinterLands ile ortaklığını duyurdu

guncel coin haberleri

TeraBlock, DeFi oyununu yeni zirvelere taşımak için SplinterLands ile ortaklığını duyurdu

Tortola, Britanya Virjin Adaları, 23 Ocak 2022: TeraBlock ve Splinterlands, DeFi oyunlarının geleceğine öncülük etmek için bir araya geliyor. İşbirliği sayesinde kullanıcılar, Splinterlands oyun platformunda birden fazla blok zinciri arasında basitleştirilmiş jeton köprülemesinden faydalanacak.

Splinterlands ve TeraBlock, bugünün ve yarının DeFi oyununda çıtayı yükseltiyor. Popüler oyunların oyuncuları, jetonlarını TeraBlock köprüsü aracılığıyla çeşitli blok zincirlerine aktarabilir. Bridge, oyun platformuna entegre edilmiştir ve birden fazla ağ arasında daha kolay ve daha hızlı token takaslarına olanak tanır. DeFi ve oyunlarda zincirler arası çözümler çok önemlidir ve Splinterlands, ulaşılabilir olanın sınırlarını zorlamayı amaçlar.

Splinterlands, 400.000’den fazla aktif kullanıcısı ve her gün katılan binlerce yeni oyuncu ile en iyi blockchain oyun sağlayıcılarından biridir. Buna ek olarak, oyun 4 milyon kata kadar günlük işlem hacmine sahiptir ve bu da onu bugün blok zinciri alanındaki en aktif oyun merkezi haline getirir. Bu yüksek işlem hacimleri, belirteçleri farklı ağlar arasında sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayan farklı bir belirteç yönlendirme çözümünü keşfetmeye değer.

Amaca yönelik merkezi olmayan finans çözümlerine ve ürünlerine odaklanan TeraBlock, yatırımcıların kripto varlıklarını koruyabilecekleri ve optimize edebilecekleri bir ekosistem geliştirdi. TeraBlock Bridge, Splinterlands oyuncularının aradığı özellikleri sunmak için TeraBlock başlığı altındaki en son protokoldür. Zincirler arası yönlendirme süreci, jeton transferlerinin birkaç adımda yapılabilmesini sağlar.

Bu ortaklıkla Splinterlands ve TeraBlock, blockchain oyun dünyasında DeFi transferlerini basitleştirmek için zemin hazırlıyor. Sonuç olarak, Splinterlands ekibi daha birleşik bir oyun platformu oluştururken TeraBlock’un daha geniş bir kullanım senaryosu yelpazesi oluşturarak DeFi alanındaki konumunu güçlendirmesine yardımcı olabilir.

TeraBlock köprüsündeki işlemlerden toplanan ücretlerin bir kısmı, ikincil piyasadan $TBC tokenlerini geri almak için kullanılacaktır. Token üzerindeki artan satın alma baskısı, $TBC talebini artırır ve TeraBlock ekosisteminin istikrarını artırır. Özellikle, TeraBlock köprü protokolünden toplanan ücretlerin bir kısmı, yaklaşmakta olan TeraBlock yerel stake etme protokolü ödül mekanizmasının bir parçası olarak TeraBlock stakerlarına dağıtılacaktır.

Bölünmüş Kıta Hakkında

Splinterlands (né SteemMonsters), savaşta kaotik bir dünyanın kontrolü için her gün binlerce oyuncunun canavarlarla savaştığı destansı bir çok oyunculu fantezi kart oyunudur. Blok zinciri dağıtılmış defterin tam şeffaflığı, oyuncuların oyun boyunca her farklı kartın sayısını görmelerini sağlar. Her kartın sahibi ayrıdır, yani oyunun yaratıcısı bile onları herhangi bir oyuncudan alamaz ve tüm oyuncular tıpkı fiziksel ticaret kartları gibi bunları satın almak, satmak veya takas etmek konusunda özgürdür.

https://splinterlands.com adresinden kontrol ettiğinizden ve Discord veya Telegram’daki canlı Splinterlands oyuncu topluluğuna katıldığınızdan emin olun.

TeraBlock Hakkında

TeraBlock, kullanıcıların varlıklarını birleşik bir platformda tutmasına ve optimize etmesine yardımcı olmak için tasarlanmış çeşitli bir kripto para birimi ekosistemidir.

TeraBlock ekosistemi, kullanıcıların kripto para varlıklarını güvenli ve merkezi olmayan bir şekilde yatırım yapmasına, elinde tutmasına ve takas etmesine olanak tanıyan bir dizi DeFi aracından oluşur. TeraBlock ayrıca, kullanıcıların değişken piyasalara yanıt verirken kripto para varlıklarını optimize etmelerine olanak tanıyan bir ticaret otomasyonu platformu geliştirmeye çalışıyor.

Bu erişimi kolay platform, kullanıcı gizliliğini ve güvenliğini korumak, fon toplamayı, verim optimizasyonunu ve çiftçilik ve bahis protokollerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

  • Web sitesi: https://terablock.com/
  • Twitter: https://twitter.com/MyTeraBlock
  • Medya: https://myterablock.medium.com

İletişim

  • Şivam Tanton
  • shivam@terablock.ai

Bu, yalnızca genel bilgi amaçlı ücretli bir basın açıklamasıdır ve hukuk, vergi, muhasebe veya yatırım tavsiyesi teşkil etmez.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap