İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Tekirdağ Ek İş İlanları

Tekirdağ Ek İş İlanları

Tekirdağ Ek İş İlanları

Ülkemizde geçim sıkıntısı yaşayan kişilerin ek kazanç sağlamasını amaçlayan bazı firmalar evlere ek iş vererek ev hanımlarının aile geçimine katkıda bulunmasına olanak veriyor. Evlere iş veren firmaların telefon numaraları internet üzerinde yer almaktadır. Bu firmalar evlere boncuk işi, fason işi, dikiş işi, boncuk işi, katlama işi, kalem işi ve etiket işi vermektedir.

Tekirdağ Ek İş İlanları

Tekirdağ ek iş olanakları arasında da çeşitli iş imkanları bulunuyor. İnternet üzerinden Tekirdağ ek iş olarak arama yaptığınızda şehrinizde ek iş imkanı sunan firmaların telefon numaraları ya da mail adreslerine ulaşabilirsiniz. Bu firmalara telefon ve mail adresinizi vermeniz sonrasında ihtiyaç doğduğunda sizlerle iletişime geçeceklerdir.

Evlere iş veren firmalar arasında etiket işi yer almaktadır. Tekstil fabrikalarının çoğunlukta olduğu illerde daha fazla iş imkanı sunan etiket işinde, ev hanımları fabrikanın üretmiş olduğu kıyafetlere firmanın markasının etiketini dikmektedir. Evlere etiket işi verilir ilanları sayesinde etiket işi veren firmaların bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ailenizin geçimine ve ev masraflarına katkıda bulunmanız için ek iş ilanlarına başvuruda bulunmalısınız.

Tekirdağ Ek İş İlanları
Tekirdağ Ek İş İlanları

Tekirdağ İş İlanları

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden birisi olan ve rakısı, kirazı ile bir çok ürünü meşhur olan Tekirdağ’da siz de kendinize ek bir kazanç kapısı arıyorsanız ek iş veren firmalardan faydalanabilirsiniz. Anlaşacağınız bir firmanın hoş kokulu sabunlarını paketleyip etiketlerken bir yandan da çayınızı yudumlayabilirsiniz. Tekirdağ iş ilanları arasında ev hanımları için de birbirinden güzel fırsatlar var. Oturduğunuz yerden kına paketleme ya da lavanta kesesi paketleme işi yaparak aylık yaklaşık 1200-1500 arası kazanç sağlayabilirsiniz.

Tekstil fabrikalarının çoğunlukta olduğu illerden biri olan Tekirdağ’da evlere iş veren firmalar ile anlaşarak etiketleme işi de yapabilirsiniz. Aile bütçenize katkıda bulunmak için bundan kolay iş yok. Oturduğunuz yerden ve size uygun saatlerde etiketleme yaparak kolayca aylık ya da günlük kazanç elde edebilirsiniz. Tekirdağ ek iş ilanları elbette ki sadece bayanlara yönelik fırsatlar içermez erkeklerin de kazanç elde edebileceği yöntemler vardır. Evde kalem montajı ya da anahtarlık yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

El becerisine ve zevklerine güvenenler için evde ek iş yolları daha fazla. Yaratacağınız görsel güzellikler sayesinde oturduğunuz yerden para kazanmanız mümkün. Evde çikolata yaparak güzel kutularda hediyelikler hazırlayabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde sosyal medya üzerinden geniş müşteri kitlelerine ulaştırılan nişan tepsileri, damat fincanı setleri, kına malzemeleri, konuşma balonları ve ev süsleri internette ek iş arayanlara mükemmel bir iş kapısı oluyor.

Size uygun ek iş ilanları hakkında detaylı bilgi almak için, Sahibinden ya da Kariyer sitesine göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap