1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Symbol, zincirini daha merkezi olmayan hale getirmek için Kıbrıs güncellemesini başlattı

Symbol, zincirini daha merkezi olmayan hale getirmek için Kıbrıs güncellemesini başlattı

guncel coin haberleri

  • Symbol, Kıbrıs adlı bir hard fork yükseltmesini başarıyla gerçekleştirdi.
  • Symbol’e göre, yükseltme, çeşitli özellikler ve değişiklikler yoluyla işletmeye odaklanmaktan onları daha merkezi olmayan hale getirmelerine yardımcı olacak.
  • NEM Group blok zincirinin de Harlock güncellemesini 18 ve 19 Kasım’da uygulaması bekleniyor.

Mart ayında, blok zinciri devi Yeni Ekonomik Hareket (NEM), merkezi olmayan ve açık kaynaklı yeni bir blok zinciri Sembolü başlattı. Şirketlerin çeşitli maliyetleri ve karmaşıklığı azaltmak için blok zincirinde yeni modeller geliştirmelerine yardımcı olmak ve teşvik etmek için oluşturuldu. Blok zincirinin ayrıca XYM adlı kendi para birimi vardır ve şu anda yazı yazılırken 0.1886 dolardan işlem görmektedir.

Son zamanlarda şirket, zinciri daha merkezi olmayan hale getirmek ve kurumsal merkezli bir blok zincirinden topluluk odaklı bir blok zincirine geçmeye daha fazla odaklanmak için çeşitli yükseltmeler başlatmaya söz verdi. Devam eden Symbol, aynı şeyi teşvik edecek Kıbrıs hard fork güncellemesini duyurdu.

– reklamını yap-

Ayrıca okuyun – Bitcoin’in düzenli düşüşlerle 75.000 dolara ulaşması bekleniyor

Perşembe günü Symbol, çeşitli değişiklikler getiren Kıbrıs hard fork güncellemesini hayata geçirdi.Her şeyden önce, son güncelleme node’ların yeni projeye desteklerini daha net bir şekilde ifade etmelerini sağlayacak. Blok zinciri ayrıca operatörleri kavramları gözden geçirmeye ve düğümleri en son sürüm v1.0.3.0’a yükseltmeye teşvik eder. Güncelleme, 3.464.800 blok yüksekliğinde gerçekleştirilecek.

Proje, en önemli katkının yapıldığına inanmaktadır. Servetin merkezileşme derecesini belirlemek için, hisse ispatı yöntemiyle ilişkilendirilen bir önem ispatı mekanizması kullanır. Bu mekanizma benzersiz bir şekilde görünür ve çoğu bir çalışma kanıtı mekanizması kullanır.

Güncellemeye ek olarak, daha merkezi olmayan hale gelmek için, hard fork güncellemesi, geliştirme için ayrılan fonlar ve seçimden sonra Symbol’e eklenen fonlar olarak önceden var olan tüm jetonları da yok edecek ve yeni jetonlar çıkarılacaktır. Fonlar, Valkyrie tarafından yönetilen çok imzalı bir hesaba yatırılacak.

Kıbrıs güncellemesi, yeni etki alanı, testnet gezgini ve musluğunun lansmanını da içeren 11 Kasım’da uygulandı.

Sert çatal yükseltmesi, Symbol’ün gördüğü ve ana şirketi NEM tarafından tasavvur edildiği yeni ekonomik bölgesinin bir parçası. Symbol, hard fork güncellemesine ek olarak, 19 Kasım’da uygulanması beklenen Harlock güncellemesini de başlatmayı planlıyor ve zinciri daha merkezi olmayan ve topluluk odaklı hale getirmek için çeşitli güncellemeler getiriyor.

Bilgi kaynağı: THECOINREPUBLIC’ten derlenen 0x bilgi.Telif hakkı yazar Steve Anderrson’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap