1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. SundaeSwap ana ağ lansmanı Cardano dApp ekosistemini güçlendiriyor

SundaeSwap ana ağ lansmanı Cardano dApp ekosistemini güçlendiriyor

guncel coin haberleri

Cardano, mevcut dApp’lerin olmaması nedeniyle yoğun topluluk baskısı altında.

Girdi Çıktı CEO’su Charles Hoskinson bu konuyu birçok kez ele almıştır. Her durumda, her şey gelişiyor ve gelişen bir ekosistem yakında ortaya çıkacak, dedi.

Hafta sonu boyunca, SundaeSwap ekibi, merkezi olmayan borsası için beta ana ağ lansman tarihini açıkladı. Daha iyi bilinen dApp ürünlerinden biri olarak bu, baskıyı bir dereceye kadar hafifletir.

Kripto para birimi Pazartesi günü büyük ölçüde yatay seyrederken, ADA, yazı yazılırken son 24 saat içinde +%10’luk bir kazançla ilk 10’a liderlik etti.

Cardano’nun ekosistemi önümüzdeki haftalarda ve aylarda gelişmeye devam ederken, bu gelecekle ilgili bir deneyim mi?

SundaeSwap başladı

Aylarca beklenenden sonra, SundaeSwap sonunda Cardano’da piyasaya sürüldü. SundaeSwap Labs’tan bir tweet, 20 Ocak Perşembe gününü canlı yayın tarihi olarak belirledi.

“Beklediğimiz an sonunda geldi

SundaeSwap ve ISO’nun 20 Ocak Perşembe gecesi (EST) kullanıma sunulacağını paylaşmaktan heyecan ve gurur duyuyoruz”

Token dağıtımı, ilk hisse senedi sunumuna (ISO), verim çiftçiliğine katılma ve SundaeSwap veya diğer katılımcı dex’lerde ticaret yapma olmak üzere üç şekilde gerçekleşir.

$SUNDAE belirteçleri ücretsiz olarak ve süreçte herhangi bir ADA riski olmadan elde edildiğinden, üç yöntemden ISO yöntemi en güvenli ve en az riskli yöntemi temsil eder.

Yine 20 Ocak’ta başlayacak olan ISO, her biri beş gün süren Cardano dönemi olmak üzere beş dönem sürecek. 14 Şubat, son ISO ödeme tarihidir.

Katılmak için, her dönem anlık görüntüsünü almadan önce ADA’yı resmi ISO “kepçelerinden” biriyle paylaşın. Toplam $SUNDAE arzının %5’i ISO’ya tahsis edilmiştir.

Son olarak, SundaeSwap ekibi bunun bir beta sürümü olduğunu belirtmeye değer olduğunu düşünüyor.

Protokol denetlenmiş ve dex’in güvenliğinden emin olsalar da, Cardano blok zincirinin işlem boyutu sınırlamaları nedeniyle yönetişim özellikleri mevcut değildir.

Ekip, bu sorun çözüldüğünde bir güncelleme sağlayacaktır.

Cardano ilk 10’da lider

2 Eylül’de tüm zamanların en yüksek seviyesi 3,10$’a ulaştığından beri, Cardano ADA düşüş trendine yakalandı ve 1,88$ ve 1,20$’lık kilit destek seviyelerinin tamamen altına düştü.

10 Ocak’ta 1,07$ seviyesine doğru bir ralli yerel bir dip noktası oldu ve Pazartesi günü 1,57$’da zirveye ulaşan bir ralliye yol açtı. Son fiyat hareketinin geri dönüş olarak adlandırılabilmesi için fiyatların hala 1,60 doların üzerinde kapanması gerekiyor.

Kaynak: TradingView.com’da ADAUSD

Yine de bu performans, Cardano’yu bu süreçte Solana’yı geçerek CoinMarketCap’te beşinci sıraya yerleştirdi.

Yayınlanan: Cardano, Teknoloji

CryptoSlate Bülteni

Kripto para birimleri, DeFi, NFT’ler ve daha fazlası alanlarındaki en önemli günlük hikayeleri özetler.

kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi kaynağı: NEWCONOMY’den 0x bilgileriyle derlenmiştir, telif hakkı newconomy yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap