1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Şubat 2022’de En İyi 5 Altcoin Bu Girişleri Bekliyor, 2 Kat Tüccar Vurdu

Şubat 2022’de En İyi 5 Altcoin Bu Girişleri Bekliyor, 2 Kat Tüccar Vurdu

guncel coin haberleri

Daha geniş kripto para piyasası, yerel direnç engellerini yıkmak için “yavaş ve istikrarlı” bir yaklaşım izliyor gibi görünüyor. Piyasa değerlemeleri, geçen hafta altı ayın en düşük seviyesine ulaşarak büyük bir satıştan sonra 400 milyar dolardan fazla kaybetti. Şu anda, Bitcoin de dahil olmak üzere bazı altcoinler, temel destek seviyelerinin altına düşmeye yakın.

AVAX, ONE, COTI, DIA ve RUNE yerel destek seviyelerini aşarsa, 2 kat yükselebilirler. Bu nedenle, bariz giriş ve kaldırma konumlarını not etmek önemlidir.

AVAX fiyatı %100 yükselişi onaylamak için bu dipleri geçecek

AVAX fiyatı, 90 doların üzerinde kalmayı başaramadıktan sonra geçen hafta 58.92 dolarda güçlü bir desteğe düzeltildi. Son birkaç gündeki fiyat hareketi, 79.93 dolardaki kilit desteği aşması muhtemel paralel bir yükselen kanal oluşturdu. O zamana kadar birikme zamanı, çünkü bir kırılma 100 doların üzerinde bir fiyat rallisine yol açacaktır.

Öte yandan, 20-50 günlük EMA yükseliyor ve RSI yükseliş bölgesine doğru ilerliyor. Bu nedenle, boğalar % 100’lük bir yükseliş için 80 dolar seviyesini kolayca terk edebilir.

Bir fiyat yapar mı yoksa kırar mı? İlgi noktası nedir?

Harmony (ONE) fiyatı, 3 ayın en düşük seviyesi olan 0.1783 $ civarında gezinerek düşüşe devam ediyor. Boğaların mevcut seviyeleri savunması ve bir yardım rallisi başlatması muhtemel. En kötü senaryoda, 50 günlük EMA düşmeye devam ederse, tüccarlar ticarete girmek için 0.164 dolar civarında pozisyon arayabilirler. RSI önemli bir yukarı yönlü bölgede gezinirken boğaların fiyatı 0,2198 doların üzerine çıkarması muhtemel.

COTI fiyatı daha fazla oynaklık kazanıyor

COTI fiyatı 0.304$ civarında yükselmeye devam etti. Satıcılar mevcut desteğin üzerine çıkarsa, fiyat yükseliş trendini onaylamak için 0.2855 dolara düzeltebilir. Satış baskısındaki bir artış, fiyatı 0,25 doların altına bile düşürebilir. Bu pozisyona girebilirseniz, Şubat ayında 0,45 $’a %100 ralli bekleyin.

DIA fiyatı önemli satın alma bölgesine giriyor

DIA fiyatı 0,9252 dolardan kilit desteğe düşmeye devam ediyor ve boğalar düşüş trendini durdurmaya çalışacak. Boğalar 50-20 günlük SMA’nın üzerine çıkmayı başarabilirse, fiyatlar Şubat ayında doğrudan 1,91 dolara gidecek. Şu anda, 0,946 ile 1,031 dolar arasındaki fiyat aralığı, biriktirmek için en iyi alandır.

RUNE Fiyatı En İyi Satın Alma Fırsatını Açıkladı

RUNE fiyatı 30 Ocak’ta 20-50 günlük EMA’nın altına düştü ve bu da 3.5-4$ fiyat aralığını devreye sokuyor. 50 günlük EMA 4 dolar civarında sabitse ve RSI orta noktanın hemen altındaysa, alım ve satım baskısı arasında bir denge önerecektir. Fiyat hareketli ortalamaları korursa, tüccarlar 3,3 dolar civarında pozisyon açma fırsatına sahip olacaklar.

Genel olarak, yukarıda belirtilen altcoinlerin Şubat ayında kripto süper kahramanları olması muhtemeldir. Teknik faktörler ve tarihsel grafik desenleri yükseliş farklılıklarına işaret ettiğinden, önümüzdeki aydaki kırılmalar, ilgili fiyat hareketlerinin 2 katı olacak.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Elena R’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap