1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Stronghold, 9.080 Bitcoin madencisini satın aldı ve 54 milyon dolarlık fon sağladı

Stronghold, 9.080 Bitcoin madencisini satın aldı ve 54 milyon dolarlık fon sağladı

guncel coin haberleri

Amerikan kripto para madenciliği şirketi Stronghold (SDIG), 9.080 Bitmain ve MicroBT Bitcoin (EXANTE: Bitcoin) madencilik ekipmanı satın almak için dört ayrı anlaşma imzaladığını duyurdu.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Şirket bir basın açıklamasında, bu madencilerin toplam bilgi işlem gücü kapasitesinin yaklaşık 826 PH/s olduğunu ve Stronghold’un gelecek yıl Ocak ayına kadar en az 4.800 madenciyi (35,7 milyon ABD Doları karşılığında satın alındı) satın almayı planladığını belirtti. Diğer madencilik makinelerinin 2022’nin ilk yarısında teslim edilmesi bekleniyor.

Stronghold’a göre, şimdiye kadar yaklaşık 5,2 EH/s işlem gücü kapasitesiyle 54.000’den fazla madencilik makinesi kurdu.

Stronghold CEO’su Greg Beard şunları söyledi: “Bu madenci alımlarının hızlı büyüme stratejimizi daha da desteklediğine inanıyoruz. Açık piyasa alımlarının son teslimat programı, beklenen getiriyi iyileştirdi ve zaman riskini azalttı.”

Bitcoin topluluğu yeni bir dönüm noktasına ulaştı, BTC’nin %90’ı çıkarıldı

Şirket ayrıca NYDIG ile 54 milyon ABD dolarına varan bir ekipman finansman anlaşması imzaladı. Stronghold, 18.6 milyon dolarlık ilk avans ödemesini aldığını belirtti. Toplam ödenmemiş anapara %9,85’tir ve 25 Aralık 2023’ten önce geri ödenecektir.

Hareket, Stronghold’un Nasdaq’ta 5 milyondan fazla adi hisseyi 16 ABD Doları ile 18 ABD Doları arasında bir halka arz fiyatıyla listelemesinden sonra gerçekleşti. Basın tarihi itibariyle, SDIG’nin işlem fiyatı 10,56 ABD doları ve toplam piyasa değeri 509 milyon ABD dolarıdır.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapındaki 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap