1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Starbots, robot savaşı NFT oyunu için 2,4 milyon dolar topladı

Starbots, robot savaşı NFT oyunu için 2,4 milyon dolar topladı

guncel coin haberleri

İngiliz Virgin Adaları, 4 Ocak 2022’de, Solana’nın ilk NFT savaş oyunu olan ZeXPRWIRE, Starbots, yakın zamanda sonuçlanan bir özel finansman turunda 2,4 milyon ABD Doları’nı başarıyla topladığını duyurdu. Bu finansman turu Kasım ayında başladı ve Impossible Finance, Defi Alliance, Solar Eco Fund, Parsiq, OKEx Blockdream Ventures, TomoChain, Game Studio, LuaVentures, Kyber Network, Solscan, Kyros Ventures, BigCoin gibi tanınmış şirketlerden fon aldı. Sermaye, İyi Oyun vb. Destek Loncaları, TK Ventures, Quadhorn Guild, Real Deal Guild, vb.

Starbots, üst düzey risk sermayesi ve şirketlerden destek almanın yanı sıra, MetaMars’ın kurucusu Bored Elon; Impossible Finance’in ana kurucusu Calvin Chu; DeFi Alliance’ın ana katkıcısı William Robinson ve kurucusu Long Vuong’un da aralarında bulunduğu etkili bir danışma kuruluna sahiptir. TomoChain.

Battlebots’tan ilham alan Starbots, Solana blok zincirinde, kullanıcıların sürekli olarak yeni robot parçalarını bileyebilecekleri ve etrafta dolaşmasına veya piyasayı ileri geri atmasına izin vermek yerine onları savaş için oyuna geçirebilecekleri otomatik bir savaş robotu oyunu yarattı. Bir başka ilginç faktör, çizgi film konsepti eyleminde öngörülemeyen savaş sonuçlarını içerir. İlk DeFi Alliance oyun kuyruğundaki 10 projeden biri olan Starbots, kripto para oyun topluluğunun dikkatini çekmeye başladı.

“Starbots, web3’ün kullanılabilirliği ve kısıtlamaları için doğmuş, büyüleyici bir oyun döngüsüne sahip. Deneyimli oyun yazarlarından oluşan bir ekip, robotları parçalayarak çocukluğun büyüsünü yeniden canlandırıyor.”-William Robinson, DeFi Alliance’ın temel katkıcısı.

Impossible Finance’ten Calvin Chu şunları paylaştı: “Impossible, Starbots’u daha ölçeklenebilir NFT’ler oluşturmada desteklemekten ve daha yüksek düzeyde özelleştirilebilirlik elde etmede rol oynamaktan çok memnun”

“Starbots, kripto para birimi alanındaki tüm ünlülerden güçlü bir destek aldı ve büyük bir tanıtım aldı. Birlikte, Solana’da oynanabilir oyunlara ilişkin algımızı değiştirmeyi, çekici bir oynanışa ve teşviklere sahip olmanın mümkün olduğunu kanıtlamayı dört gözle bekliyoruz. para kazan.”-Kien Vuong, Starbots CEO’su.

Bu finansman turunun sona ermesiyle, Starbots şimdi Ocak 2022’de yapılacak olan $BOT Üçlü IDO etkinliğini düşünüyor.

Starbots IDO detaylı bilgi:

  • 10 Ocak 2022: Solrazr
  • 11 Ocak 2022: İmkansız Finans ve LuaStarter.
  • TGE tarihi: 13 Ocak 2021.

Daha fazla bilgiyi Starbots blogunda bulabilirsiniz.

Bu yılın ilk çeyreğinde şirket ayrıca kendi NFT oluşturma satış etkinliğini düzenleyecek ve testnet’te bir PvP modeli başlatacak. 2022’nin ikinci çeyreğinde, PvP ana ağa yüklenecek. Şirketin yakın gelecekte daha fazla duyuru yapması bekleniyor.

Starbotlar Hakkında

Starbots, oyuncuların savaşları kazanmak, görevleri tamamlamak ve yeni toprakları fethetmek için robotlarını stratejik olarak bir araya getirebilecekleri Solana’daki bir robot savaşı NFT oyunudur.

Sosyal link

Web sitesi | Twitter | Anlaşmazlık | Telegram Duyurusu | Telegram Sohbet

İlgili kişi

İsim: Hong Ruan

E-posta: hong@starbots.net

Bilgi Kaynağı: 0x News tarafından TECHBULLION’dan derlenmiştir, telif hakkı yazar Zexprwire’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap