1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Sport Investing, P2PB2B borsasında listelendiğini duyurdu

Sport Investing, P2PB2B borsasında listelendiğini duyurdu

guncel coin haberleri

Spor dünyasında kripto para teknolojisinden yararlanan bir platform olan Sport Investing, yakında P2PB2B kripto para borsasında alınıp satılan yerel tokeni $SITX’e sahip olacak. Bu önemli dönüm noktasına işaret eden platform, topluma misyonunu, vizyonunu ve değerlerini hatırlatıyor.

İlk olarak, Sport Investing, ilk merkezi olmayan futbol kulübünün temellerini atmayı amaçlıyor. Buna ek olarak, küresel taraftarların dünyanın dört bir yanından en sevdikleri sporlar, kulüpler ve sporcularla daha yüksek düzeyde etkileşim kurmasına izin vermek istiyor.

Esasen, Sport Investing, spor tutkunları ile en sevdikleri oyuncular arasındaki boşluğu doldururken, onlara spor ilgi alanlarından para kazanmaları ve hayran tutkularını tatmin etmeleri için birçok yol sunar. Sports Investing, spor etkinliklerine ücretsiz biletler, en sevdiğiniz ünlü sporcularla tanışma, en sevdiğiniz oyunculardan imza alma ve çeşitli spor kulüplerinden markalı ürünler dahil olmak üzere bu ihtiyaçları karşılamak için çeşitli teklifler sunar.

Özellikle spor yatırımları dört ana bileşenden oluşmaktadır. Taraftar Token Başlatma Paneli, ön satışta indirimlerle yeni Taraftar Tokenlarının verilmesine izin verir. Taraftar Token Değişimi, kullanıcıların herhangi bir zamanda jeton alıp satmasına olanak tanır. Üçüncüsü, kullanıcıların $SITX jetonlarını kazanç karşılığında değiş tokuş edebileceği Play to Earn (P2E) Fantasy Sport’tur. Burada kullanıcılar, gerçek zamanlı spor reytinglerine ve performansa dayalı olarak takımlarını da oluşturabilirler. Son olarak, Hayran Oyu ve Avantaj Mağazası, kullanıcıların ayrıcalıkları ve oyları seçmesine olanak tanır.

Benzer platformlarla karşılaştırıldığında, Sport Investing, spor hayranlarına odaklanması nedeniyle öne çıkıyor ve onu gerçekten hayran merkezli bir platform haline getiriyor. Ayrıca yatırımcılara iyi beklentilerle karlı faaliyetler sağlar. Spor Yatırımları, sporcular ve kulüpler için blok zinciri teknolojisini kullanan kulübe özgü markalardan yararlanmanın yanı sıra popülerliklerinden para kazanmalarına olanak tanır.

Reklam&nbsp &nbsp

BEP-20 jetonu $SITX, Binance Smart Chain’de (BSC) piyasaya sürüldü ve BSC Explorer tarafından doğrulandı. Token şu anda BSC’nin Pancakeswap’ında takas edilebilir. 2022 yılının ilk çeyreğinde, Sport Investing ekibi, $SITX köprüsü aracılığıyla Ücretsiz TON, Ethereum ve Tron blok zincirlerinde $SITX sunmayı planlıyor.

Toplam $SITX arzı 4,24 milyar tokendir. Platform, yarısı bir yıl boyunca kilitli olan 130 milyon jetonluk bir başlangıç ​​jeton dolaşımına sahiptir.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap